מאגרי תמונות הכי טובים באינטרנט

4 מאגרי תמונות מומלצים בתשלום

מחפשים מאגרי תמונות איכותיים? הגעתם למקום הנכון 🙂 כאן תוכלו למצוא סקירה של כל מאגר תמונות איכותי שקיים ברשת, בואו נתחיל 📸

כיום ניתן למצוא ברחבי הרשת מגוון אתרים יפים ומעוצבים, עם המון תוכן מעניין שכולל כמובן גם תמונות יפות ומושכות.

על פי מחקרים שונים שנערכו בקרב גולשים נמצא כי רובו הגדול של הגולשים מכל העולם, יעדיפו תוכן או מסרים המועברים אליהם באמצעות מדיה ולא באמצעות תוכן כתוב.

איזו מדיה? בעיקר תמונות, סרטונים, גיפים קצרים וגם סרטונים מצוירים או מאוירים.

כמעט כל מי שעוסק בתחום האינטרנט בצורה כזו או אחרת – צריך תמונות חוקיות, ולכן עדיף לעבוד עם מאגרי תמונות מומלצים רציניים שאפשר לסמוך עליהם. 

חברות של בניית אתרים, קידום אתרים, פרסום אינטרנטי וכו' – כולן צריכות לעבוד עם מאגרי תמונות מקצועיים.

תוכלו לראות זאת על עצמכם, כאשר אתם מעבירים את הזמן הפנוי בגלישה בפייסבוק או כל רשת חברתית אחרת – על מה תעדיפו להתעכב יותר? תמונות וסרטונים או פוסט כתוב עם המון מילים? 🤔

רכישת תמונות מהרשת

מאגר תמונות להורדה מהרשת – דברים שחשוב לדעת

כל אותן תמונות שמופיעה באתרים, רשתות חברתיות, פרופילים פרטיים ועוד כולן מוגדרות כתמונות פרטיות בלבד למרות שהן חשופות לעיני כל.

מה זה אומר? שאם אתם מחפשים תמונה מיוחדת ומעניינת שתשלב לכם בבלוג, או תרים לכם קצת את הפוסט שהכנתם – אסור לכם פשוט להוריד תמונה מהרשת ולעשות בה שימוש, מכיוון שיש עליה ועל כל שאר התמונות ברשת זכויות יוצרים.

להוריד תמונות ללא זכויות יוצרים מהווה הפרה של זכויות היוצרים ושימוש בתמונות יכול לגרום לכם עוגמת נפש קשה, מכיוון שתצטרכו לשלם קנס כספי שיכול להסתכם אפילו באלפי שקלים! אז מה בכל זאת ניתן לעשות?

בדיוק לשם כך קיימים ברשת מגוון מאגרי תמונות מומלצים המציעים בנק תמונות ענק ומגוון, בכל תחום או קטגוריה שרק תבחרו.

רכישת תמונות מהרשת – כל היתרונות

רכישת תמונות מהרשת – כל היתרונות

בוודאי אתם שואלים את עצמכם "למה שנשלם כסף על תמונות שנמצאות במאגר, אם ניתן למצוא תמונות מתוך מאגרים חינמיים שלא עולים שקל?".

התשובה לכך היא פשוטה – אם אתם זקוקים לבנק תמונות גדול ועדכני על בסיס קבוע, לשימוש מסחרי, מאגרי תמונות חינמיים לא יוכלו לעזור לכם יותר מדי, אלא אם יש לכם זמן מיותר לבזבז על חיפושים ממושכים אחר התמונה המבוקשת.

זה נכון, ניתן למצוא תמונת יפות אם נוברים בנבכי אתרי תמונות שמציע תמונות בחינם ללא זכויות יוצרים אבל לרוב תמונות להורדה בחינם לא יהיו באיכות גבוהה נכון לא צריך לתת קרדיט אבל בסופו של דבר מאגר תמונות חינמי מציע מבחר מוגבל של תמונות.

בשורה התחתונה, קניית תמונות מהרשת באמצעות מאגרי תמונות היא פתרון אידיאלי נהדר לכל אותם אנשים המעוניינים בהיצע תמונות מגוון ואיכותי, ובמיוחד עבור מנהלי שיווק או בעלי אתרים שזקוקים לעדכון ושדרוג תדיר של האתרים או הנכסים הדיגיטליים הנמצאים ברשותם.

מאגרי תמונות מומלצים בתשלום

השתכנעתם כי אתם לא מסוגלים להסתפק במאגרי תמונות מצומצמים? מצוין.

כעת תוכלו להתרשם מכמה מאגרי תמונות מומלצים (מאגרי תמונות בתשלום ששווים כל שקל או דולר), כך שתוכלו לבחור תמונות להורדה לכל שימוש מסחרי שתרצו, שם ניתן למצוא תמונות יפות וגם ליהנות מתמונות באיכות מעולה.

מאגר תמונות - Depositphotos

DepositPhotos

הסלוגן של מאגר התמונות DepositPhotos הוא "תמונות מושלמות לעסק מצליח" (בתרגום חופשי).

מה שאומר שמדובר במאגר תמונות איכותי ומקצועי ביותר, שמתאים באופן נהדר למגוון עסקים וחברות המעוניינות במדיה מיוחדת ומעניינת ביותר.

עם תמונות איכותיות, מאגר זה מציע מעל 100 מיליון (!!) קבצי מדיה הכוללים בין השאר קניית איורים ברמה גבוהה ולכל מטרה, תמונות יפות ומקצועיות, מבחר גרפיקות ווקטורים לשימוש מקצועי ועוד המון דברים שווים.

כאמור, המאגר מתאים במיוחד לשירותי עסקים שונים, כאלו הזקוקים לקבצי תמונות על בסיס קבוע ברמה יומית, שבועית או חודשית.

לכן הם מציעים גם מחירים אטרקטיביים במיוחד כמו רכישת מנוי חודשי או שנתי, עם הגבלה של 30 תמונות בחודש.

✔️ לא ניצלתם את כל 30 התמונות בחודש הנוכחי? אין בעיה.

היתרה שלכם תועבר לחודש הבא וכך הלאה…אין ספק כי מדובר על אופציה משתלמת לחלוטין.

מאגר תמונות 123RF

123RF

מאגר נוסף שמציע כמה מיליונים של קבצי מדיה שונים, הוא מאגר התמונות של 123RF.

לא רק שהוא מציע מגוון ענק עם תמונות יפות ואיכותיות, הוא מציע בנוסף גם מבחר של קבצי אודיו וסרטונים איכותיים שניתן לשלב באתרים, בלוגים, רשתות חברתיות, דפי נחיתה או כל מסר פרסומי אחר שתרצו להפיץ.

מכיוון שמדובר במאגר המציע כל כך הרבה אפשרויות של בנק תמונות מקצועי וקבצי מדיה איכותיים, זהו המאגר האידיאלי והמומלץ ביותר עבור בעלי אתרים או אנשי שיווק מתחום הדיגיטל, שזקוקים באופן שוטף למדיה ייחודית ומעניינת.

המאגר של 123RF מציע מספר אפשרויות לרכישת מנוי על בסיס משתנה ולפי בחיר בין מנוי יומי, חודשי, רבעוני, חצי שנתי ושנתי.

כך תוכלו לבחון באופן לא מחייב את ההיצע שיש למאגר זה, ולהחליט האם לרכוש מנויים אורכים יותר.

מאגר תמונות - Dreamstime

Dreamstime

ממשיכים עם היצע של מאגרים המכילים מיליוני קבצי תמונות לרכישה.

הפעם מדובר על מאגר התמונות של Dreamstime – גם הם מציעים מעל 100 מיליון תמונות, עם מבחר משתנה של רכישה והצטרפות למנויים בתשלום.

תוכלו להיכנס למאגר ולבחור מתוך מגוון קבצי מדיה מצוינים כמו תמונות מקצועיות, מיליוני קבצי וידאו, המון קבצי אודיו עם צלילים או אפקטים קוליים מיוחדים, וקטורים, תמונות לעריכה וגם תמונות על פי קטגוריות שונות לאירועים מיוחדים כמו ימי עצמאות, יום האם/אב, חגים ומועדים ועוד.