קידום אתרים

מדוע צריך לקדם את האתר שלכם?

קידום אתרים בגוגל

קידום בגוגל היא אחת הדרכים להפוך את האתר שלכם לפופולארי יותר ברשת ולהגדיל את כמות הכניסות לאתר שלכם. אבל מדוע עלינו לקדם את האתר שלנו ברשת? מה זה בכלל נותן לנו? מי מקדם את האתרים? והאם ניתן לקדם את האתר שלנו לבד? כל התשובות בהמשך.

ראשית כל – מדוע עלינו לקדם את האתר שלנו?

אחרי שבנינו אתר אינטרנט, עיצבנו אותו, הכנסנו בו תכנים שיווקיים, וקנינו עבורו דומיין –  חשוב לבצע קידום אתרים בגוגל. קידום מסוג זה דואג שהאתר שלכם ייחשף לכמה שיותר גולשים. הרי אתר שלא מקודם נמצא ברשת כמעט ללא חשיפה, והוא לא ממש מבצע עבורכם פעולה שיווקית – אינו אתר שמבצע את עבודתו. קידום אתר עוזר לחשוף את העסק , המוצר או השירות שלכם, והוא הופך את האתר שלכם לחי, פעיל ומשרת עבורכם את המטרה שלשמה הוא הוקם, והיא לשווק עבורכם את המוצר.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

מה עושים על מנת לקדם את האתר?

כדי לקדם את האתר חשוב בראשית לדאוג כי באתר יהיו כל הזמן תכנים מעניינים. יש לעצב את האתר בצורה טובה ולדאוג להזין בו תמונות מתאימות של מוצרים , סרטונים ושירותים שאתם נותנים.

אז מה זה בכלל נותן לנו

קידום מסוג זה מאפשר לנו כמו שהזכרנו יותר כניסות לאתר, יותר הקלקות על דפים באתר שלנו, יותר גולשים שנשארים באתר שלנו ומתעניינים במוצרים ובשירותים שלנו, ומכאן מן הסתם יותר אנשים שבסופו של דבר יצרו עמנו קשר על מנת לקבל את השירות או המוצר שלנו. כאשר אותם אנשים יצרו עמנו קשר הם יהפכו ללקוחות שלנו ואם יקבלו שירות טוב, הם יוכלו להפוך ללקוחות קבועים ולקוחות ממליצים שיביאו עמם עוד ועוד לקוחות.

מי מקדם את האתרים?

כיום ישנן חברות רבות שמציעות שירותי קידום אתרים. חברות אלה מציעות חבילות שונות לקידום האתרים, שכל חבילה כוללת שירותים שונים. בעת בחירת החבילה חשוב לבחור את החבילה האטרקטיבית ביותר גם מבחינת המחיר, אך גם בכל הנוגע לשירותים שמוצעים לכם שעליהם לכלול: ניהול האתר, ניתוח נתונים, הצגת דוחות כניסות לאתר, חבילות תוכן קידום, אסטרטגיות תוכן וקידום ברשתות החברתיות.

האם אפשר לקדם אתר לבד

קידום אתר לבד הוא אפשרי. עם זאת, חשוב לפנות מספיק זמן וללמוד המון על קידום מסוג זה על מנת לעשות זאת נכון, ולדעת כיצד לעשות זאת בצורה בה גוגל יקדם אתכם בצורה טובה ולא יעניש את האתר שלכם על טעויות קידום שתבצעו בחוסר מקצועיות.