אינטרנט

למה חשוב לייצור דף נחיתה ייחודי?

למה חשוב ליצור דף נחיתה ייחודי?

כיום ישנה תחרות גבוהה כמעט בכל תחום. בין אתרי האינטרנט השונים ובוודאי בדפי נחיתה המפרסמים שירותים ומוצרים שונים ניתן לראות הבדלים מהותיים שהופכים את דף הנחיתה ליותר ייחודי ואטרקטיבי ולמעשה כך מבליטים את העסק על פני המתחרים. יצירת דף נחיתה ייחודי דורשת איש קריאייטיב מוכשר, מעצב ומתכנת או לחילופין חברת שיווק ומיתוג שיכולה ליצור עבורכם את דף הנחיתה מא' ועד ת' במקום אחד.

מה הופך דף נחיתה לייחודי?

דף נחיתה ייחודי הוא כזה שמובדל מדפים אחרים, לכל הפחות באלה המפרסמים שירותים/מוצרים דומים. על מנת להיות ייחודי ומיוחד.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

7 אלמנטים חיוניים לדף נחיתה מוצלח:

  • משאירים מרווח לבן – בדיוק כשם שאנחנו נמשכים אל הירח הלבן על רקע השמים הכחולים-שחורים, כך גם העין שלנו נמשכת אל עצמים עדינים ובהירים על רקע שחור. אם אתם מעוניינים למשוך את תשומת לבם של הגולשים, כדאי לעצב את עמוד הנחיתה כשהוא כולל כיתוב או איור בהיר על רקע כהה.
  • לקרוא לפעולה – דף הנחיתה שלכם צריך לכלול משפט קריאה לפעולה אשר יעודד את הגולש לבצע את הפעולה המבוקשת.
  • השתמשו בחיצים – החיצים מכוונים את דרכו של האדם בכל מקום, וכך גם בעמוד הנחיתה. תוכלו להשיג יותר תוצאות אם תכוונו את החץ אל עבר משפט להנעה לפעולה או השדות למילוי פרטים אישיים.
  • העבירו מסר ברור – עמוד הנחיתה שלכם צריך להעביר מסר ברור לגולש. קחו את כל היתרונות של המוצר שאתם משווקים ותמצתו אותם לנקודות קצרצרות.
  • מדוע הגולש זקוק למוצר – דף נחיתה טוב משכנע את הגולש בייחודיות של המוצר ובכך שהוא יכול לסייע לו בדרך זו או אחרת.
  • גרפיקה ייחודית – יש לכם עיצוב גרפי מרהיב שהמעצב שלח לכם לפני זמן רב? אולי כדאי להשתמש בו לצורך עמוד הנחיתה שלכם. עיצוב מרהיב יכול למשוך את עינו של הגולש וללחוץ על עמוד הנחיתה שלכם.

לסיכום, דף נחיתה ייחודי הוא כרטיס הביקור שלכם, בייחוד אם אתם מפרסמים כעת מוצר חדש או שירות חיוני. משום כך, חשוב להשקיע רבות בעיצוב העמוד העסקי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע טובים.