עבודה וקריירה

למה כדאי לעשות סרטוני אנימציה

למה כדאי לעשות סרטוני אנימציה

סרטוני אנימציה הפכו לאחת הדרכים הפופולאריות ליצור סרטי פרסומת ותדמית, בזמן שכיום ניתן לראות גם ברשתות החברתיות, גם בטלוויזיה כמו גם במדיות שונות שלל סרטונים המעבירים לקהל היעד מסרים שונים ומגוונים, החל מכאלה של קופות חולים, עד למסרים אודות סדרות פופולאריות, אירועים, ביגוד, אוכל ועוד.

הפופולאריות של סרטונים גרמה לכך שיותר ויותר אנימטורים מוכשרים מציעים לקהל הלקוחות העסקי את השירותים שלהם, בעוד שהם יודעים לבצע התאמה מושלמת של סוג הסרטון, הדמויות, הטקסט והעריכה של הסרטון למטרות אשר לשמן נועד הסרט מלכתחילה.

אבל למה כדאי לעשות סרטוני אנימציה? הנה 6 סיבות עיקריות:

מקוריות  – באמצעות סרטוני אנימציה ניתן להעביר מסרים ללקוחות ולקהל היעד ביעילות ומקוריות, בזמן שאנימטורים יודעים לבצע הנפשה של שלל דמויות, להמציא דמויות חדשות, דיאלוגים וטקסטים משעשעים, כמו גם ויז'ואל מקורי. בכך רבים יכולים להעביר את המסר שלהם אל קהל היעד, בכמה דקות יעילות וממוקדות.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

מהירות  – סיבה נוספת שבגינה בוחרים רבים מהמפרסמים והמשווקים בסרטונים מסוג זה, היא היכולת להפיק סרטון תדמית או סרט פרסומת במהירות! בזמן שסרטונים שכוללים דמויות אמתיות ואלמנטים קיימים הם כאלה שלוקח זמן רב להפיק, לביים ולערוך, סרטוני תדמית מונפשים הם אלמנט שקל יותר לקיים, כמו גם שהם חוסכים זמן ומשאבים.

עלויות זולות – אם אתם רוצים להוזיל עלויות בקמפיין שלכם, תמיד תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חברות שונות העסוקות בתחום ולהבין כיצד תוכלו להוזיל עלויות ולבחור סרטון איכותי וכזה שהפקתו אינה עולה כסף רב. נסו להשוואת בין הפקה של פרסומת עם אנשים אמתיים כמו גם עם ימי צילום והפקה לעומת עריכת סרטון אנימציה, ותיווכחו כי מדובר בהבדלים גדולים בעלויות.

יכולות גבוהות – יתרון נוסף של בחירה בסרטוני אנימציה נעוץ היכולת של האנימטורים לייצר שלל סוגי אנימציה החל מהסוג ה"רגיל" שבו דמויות נוצרות בקווים פשוטים אך מעניינים, עד לביצוע הנפשה ברמה גבוהה במיוחד וכזאת שמדמה את המציאות באופן מושלם. בכך אפשר ליהנות מיכולות גבוהות של אנשי המקצוע ולבחור סרטונים מסוגים שונים.

התאמה לקהל היעד – כאשר רוצים להפיק סרטונים לבני נוער, למבוגרים, ילדים, אנשי עסקים ועוד, ניתן באמצעות בחירת סוג ההנפשה, השפה והטון שיקבעו בעת התהליך, להגיע אל כמה שיותר קהלי יעד ובכך למשוך יותר ויותר לקוחות אל העסק החברה המשרד או הארגון.

מוקד משיכה – סרטונים קצרים בעלי הומור וייחודיות הם כבר מהזמן מוקד משיכה ואוניברסלי! לכן בזמן שרוצים לייצר משהו ייחודי, מקורי מעניין ומצחיק: פונים כמובן אל משרדי הפקות סרטוני אנימציה. בכך אפשר לבצע בחירה נכונה, שאינה יקרה ושאינה אורכת זמן רב, בזמן שבאמצעות אנשי המקצוע הנכונים תהפוך להצלחה מסחררת ותקיים עבור העסק "באאז" ברשת שיוביל להצלחה והגדלת הלקוחות והמכירות!

חייגו עכשיו