קידום אתרים

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני

בעלים של עסק?

יש לכם אתר אבל הוא נמצא אי שם בעמודים האחוריים של גוגל?

שווה לכם לשקול ברצינות ולשכור את שירותיה של חברה לקידום אתרים שתבצע עבורכם קידום אתרים אורגני. אז מה זה בכלל קידום אתרים אורגני, למה אתם צריכים את זה ואיך זה ישרת את העסק שלכם?

ובכן, כשמבצעים קידום אתרים אורגני אנו עושים מגוון פעולות אשר מובילות לכך שהאתר שלכם יטפס במעלה תוצאות החיפוש והמטרה הינה להוביל את האתר שלכם לעמוד הראשון בעמוד החיפוש גוגל, כמה שיותר גבוה.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

קידום אתרים אורגני

מהן תוצאות חיפוש אורגניות?

כאשר אנו מבצעים חיפוש של מילה או שרשרת מילים או אפילו שואלים את גוגל שאלה, בראש הדף יופיעו פרסומות. אותן מודעות אינן נחשבות לתוצאות חיפוש אורגניות אלא לתוצאות חיפוש ממומנות – סוג של קמפיין. בשונה מהן, התוצאות שיופיעו לאחריהן כלומר התוצאות המרכזיות, אלו הן התוצאות האורגניות. בשונה מהתוצאות הממומנות עליהן מישהו שילם כסף בכדי שיופיעו שם, על התוצאות האורגניות אף אחד לא שילם כסף אלא הכסף ששולם הוא עבור ביצוע אותן פעולות שהזכרנו בתחילת הפוסט אשר מובילות לאותן תוצאות להידחף קדימה.

מה זה בכלל אומר?

גוגל קובעת על פי מאות קריטריונים סטטיסטיים, דיגיטליים והתנהגותיים כי אותן תוצאות אורגניות שזכו להופיע בדף הראשון, אלו הן התוצאות האיכותיות ביותר עבור הגולש.  המטרה של גוגל היא טובתו של הגולש ולכן גוגל מבצע מספר רב של פעולות כדי לדרג את האתרים האיכותיים ביותר בכל נושא שבעולם. מחקרים מראים כי רוב ההקלקות המתבצעות על ידי גולשים, נעשות על התוצאות האורגניות ופחות על הממומנות. אותן תוצאות נחשבות לתוצאות אובייקטיביות, נקיות מגימיקים פרסומיים ומועילות לגולש שכן דרכן הוא מקבל בדיוק את המידע אותו חיפש.

מדוע זה כל כך חשוב לנו כבעלי אתר אינטרנטי לבצע קידום אתרים אורגני?

לקידום אתרים אורגני בגוגל יתרונות רבים. אינספור גולשים נמצאים ברשת בכל יום, בכל שעה, דקה ושנייה. אותם אתרים שמבצעים תהליך עבודה עם מקדם אתרים בצורה אורגנית מקבלים חשיפה גדולה יותר ולמעשה בשורה התחתונה זוכים ליותר לקוחות כלומר ליותר כסף. למה?

הכל זה בגלל המיקום

בואו נדמיין לרגע שאנחנו בעלים של דוכן פלאפל, נניח גם שהפלאפל שלנו טעים, טרי וכל מי שטועם אותו מלקק את האצבעות. אם בחרנו למקם את הדוכן שלנו במיקום הכי מרכזי בתל אביב, הסיכוי שמאות אם לא אלפי לקוחות ביום ירכשו מאיתנו מנת פלאפל עולה פלאים, בעוד שאם הדוכן שלנו ימוקם ברחוב צדדי ונסתר בו התנועה דלה, אחוזי המכירות שלנו אוטומטית יירדו.

בדיוק ככה זה עובד באינטרנט. כשאתם נמצאים בעמוד הראשון במקום הראשון, לא תאמינו כמה פוטנציאל של חשיפה האתר שלכם מקבל וכמה תנועה תזרום בו. אם נדמה לרגע את העולם הוירטואלי לעיר גדולה, נגלה שהרחובות מלאים באנשים והצמתים הראשיים הם למעשה מנועי החיפוש. מליארדים של צרכנים מסתובבים בין הצמתים כאשר הצומת המרכזי היא גוגל ומחפשים בה מידע, משווים מחירים ומעוניינים לרכוש שירותים ומוצרים. אם תתנו לכל אותם גולשים את ההזדמנות למצוא את האתר שלכם ברשת, הם פשוט יהפכו להיות הלקוחות שלכם.

מקדם אתרים אורגני

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

רק 10% מהגולשים שמעדיפים את גוגל כמנוע החיפוש שלהם יעברו לדף החיפוש הבא. תפקידנו בתור חברה לקידום אורגני, כאשר הדבר מגיע לקידום בגוגל, הוא לעודד תנועה של גולשים לאתר שלכם, לחזק אותו ולבצע את כל הפעולות שלמעשה יגרמו שלב אחר שלב להוביל את האתר שלך כמה שיותר קדימה במנוע החיפוש הכי חזק ברשת.