עיצוב וחווית משתמש

בניית אתר לעסק שלכם

בניית אתר לעסק שלכם

העסק החדש הוקם, יש כמעט הכול אבל הלקוחות מסרבים להגיע, הושקעו לא מעט כספים ומשהו חסר. איך באמת הלקוחות שלכם ידעו על קיומכם? איך יבטחו בכם? או לחילופין איך תייצרו סוג של נוכחות או אמון בפני הלקוחות שפחות מכירים אתכם? חשוב להגיד שזה לא קשור ליכולות שלכם, אלא להבנה שלכם, אף אחד לא יידע עליכם שום דבר, אם לא תשמיעו קול. איך עושים את זה? השיווק וההצלחה של העסק שלכם מתחיל בבחירה של קידום אתר אבל לפני כן, זה דיי תלוי במקצוען שעיסוקו בניית אתרים– כן, האתר שלכם.

למה אתם צריכים בניית אתרים לעסק שלכם?

תארו לעצמכם בית, בתוכו יש לא מעט רהיטים והוא אמור להזמין את האורחים אליו. כמו הבית הזה יש לא מעט בתים וכולם מזמינים ומעודדים את הלקוחות של המתחרים שלכם לבקר. מה יהיה עליכם לעשות בכדי שהלקוחות שלכם יעצרו דווקא אצלכם וגם יישארו לזמן ארוך? מה ישרת אתכם גם ברמה של קידום האתר וגם ברמה שתקבלו יותר לידים מלקוחות פוטנציאליים? שוב אנחנו חוזרים לנישה של בניית אתר מקצועי. האתר המקצועי יביא תוכן שיגרום ללקוחות שלכם להישאר והרבה מעבר לחמש דק'- מה שיספק לאתר שלכם פופולאריות וגם אם באותו רגע לא תתרחש מכירה, האתר יגיע למקומות הגבוהים ביותר וישאיר אבק למתחרים מאחור.

הבית שלכם זה העסק שלכם

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

באמצעות בניית אתרים מקצועית תוכלו לאתגר את הלקוח הפוטנציאלי ולגרום לו לבחור בכם מתוך ההיצע הגדול, מאידך, חשוב מאוד לדבר על הבחירות שאתם עושים, איך ייראה האתר? איזה רושם יותר בלקוח הפוטנציאלי? האם יהיה מעניין להישאר? האם יקבל טיפים, תשובות או הסברים על המוצר אותו הוא מחפש? כאמור, האם במסגרת בניית האתר התוכן יתאים לגרפיקה, לצבעים המתאימים וכמובן לנוחות הפעלת האתר? אלו הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון כאשר בונים אתר. קלות גלישה, הבנה, פשטות ובעיקר איכות תחת קורת גג אחת.

מיותר לציין כי השוק מציע לא מעט אפשריות של אתרים כאלה ואחרים כאשר המטרה היא לגרום לגולשים ומבקרי האתר שלכם להפוך מלקוחות מתעניינים ללקוחות קונים. איך עושים את זה? לא מתפשרים על נוחות, על גרפיקה, על מראה עשיר, על תוכן שנותן מענה ובעיקר יכולת לייצר עניין ולגלוש בקלות גם ממכשיר הנייד שלכם.

זקוקים לעזרה? אין לכם מושג מאיפה להתחיל ואיך להגדיל את חתך הלקוחות שלכם? הגיע הזמן לדבר על בניית אתר מקצועית במקביל לקידום שייצור את האמון שאתם כל כך רוצים לייצר עם הלקוחות של המתחרים שלכם.

חייגו עכשיו