קידום אתרים

שרתים ווירטואליים עוזרים ל ?SEO מסתבר שכן

שרתים של  GNS

השרת אשר על גביו מאוחסן האתר מהווה חלק בלתי נפרד מהצלחתו, כמו גם לקידום האתר. כיצד בדיוק השרתים הווירטואליים תורמים לתהליך של קידום אתרים (SEO) ומי החברה המובילה בתחום? אנחנו כאן עם התשובה.

שרתים ווירטואליים: חלק בלתי נפרד מקידום האתר

קידום אתרים SEO הוא תהליך מורכב מאוד אשר מבוסס בין היתר על שרת האחסון. כיום, רוב האתרים מאוחסנים באמצעות שרתים ווירטואליים אשר מסייעים באופן ממשי לקידום האתר. כיצד? ובכן, שרת וירטואלי מאפשר יציבות וזמינות אשר הם הכרחיים, וזאת לאור העובדה כי קריסה של האתר בעקבות עומס עלול להוביל לנטישת האתר, וכתוצאה מכך ליחס המרה נמוך אשר פוגם באופן ממשי באחוז ההמרה של האתר, ובהתאם לכך בקידום. כיום רוב האתרים מאוחסנים באמצעות חברות מקצועית מהארץ ומהעולם אשר מציעות שירות של שרתים ווירטואליים, כאשר מדובר במערך מקצועי אשר מסייע לצורך אחסון וניהול האתר בכל שעות היממה. בדקנו את השרתים של  GNSומצאנו כי מדובר בשרתים ווירטואליים מתקדמים ואיכותיים אשר יכולים לסייע באופן ממשי לתהליך קידום האתר.

זה הזמן להכיר את השרתים הווירטואליים של חברת GNS

חברת GNS היא חברה מובילה בתחומה אשר מתמחה בתחום של שרתים ווירטואליים, מזה שנים רבות. באמצעות השרת הווירטואליים של החברה תוכלו לשפר את מהירות העלייה של האתר, כמו גם לקבל שירותי אבטחה מתקדמים אשר מסייעים גם הם לקידום האתר. נוסף לכך, מציעה החברה שרת וירטואלי אישי. חשוב להבין כי כתובת  IP של האתר משפיעה גם היא על תהליך קידום האתר, וזאת בשל העובדה כי במידה והכתובת שלכם זהה לכתובת של אתר אחר, גוגל מזהה ובהתאם לכך מסיר את האתר משורת החיפוש. פעולה כזו מהווה פגיעה אנושה בתהליך של קידום האתר, ולכן באמצעות החברה תוכלו להיות רגועים כי אתם מקבלים מעטפת טכנולוגית ודיגיטלית אשר ניתנת לכם בהתאמה אישית ותוך שימת דגש על כל מרכיבי ה SEO.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

שקט נפשי וניהול נכון יותר של תהליך קידום האתר

לסיכום, באמצעות שרתים ווירטואליים ניתן לייעל את תהליך קידום האתר, כמו גם לחסוך בהוצאות. למעשה, אתם כבעלי העסק יכולים לקבל שירותי אחסון אתר בהתאמה אישית ובאיכות מצוינת, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. בכך, תוכלו לא רק לדאוג לניהול נכון יותר של האתר אלא גם לקידום אשר יוביל להגדלת מספר הלקוחות וכן חשיפה מקסימלית במנוע החיפוש.