עבודה וקריירה

כיצד סרטון וידאו יכול להגביר את הנוכחות הדיגיטלית שלך?

סרטון וידאו לעסק

חלק בלתי נפרד משיווק דיגיטלי הוא הגברת הנוכחות ברשת. טוב, לכולנו או לרובנו יש פייסבוק ואתר – אבל כדי לקדם אותו ולהיות באמת נוכחים ברשת המוצפת בתוכן ותחרות עלינו להכיר היטב את האפשרויות העומדות בפנינו כדי להגיע לחשיפה מקסימלית. החשיפה הנרחבת תאפשר לכם להפגין מקצועיות, להראות במה אתם נבדלים מאחרים בתחומכם, ולסייע לכם בביסוס מיתוג העסק.

אז כיצד נגביר נוכחות ברשת?

קיימות מספר דרכים להגברת נוכחות כגון נוכחות במדיה חברתית (פייסבוק, לינקדאין וטוויטר) הכוללת פתיחת חשבונות, הצפת מידע, השתתפות בדיונים ופרגון לאחרים. אם תעלו תמונות, סרטונים וסטטוסים  תבססו את מקומכם במרחב הווירטואלי. אפשר ורצוי גם לפתוח בלוג. כל דרך למעשה שתאפשר לכם לצקת תוכן ולפרסם לינק לאתר שלכם מבורכת ורצויה. היו נוכחים בפורומים ובקהילות, העלו את העסק שלכם לאינדקסים שונים כי גם לכמות החשיפה יש משקל, וכמובן – הפיצו מאמרים מתחומכם המכילים מילות מפתח לקידום העסק שלכם.

 

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

אבל, אם לרגע נתמקד בטיפ החשוב מכל, שבלעדיו כל הסעיפים שציינו לא שווים כלום – כמובן נתמקד בווידאו.

סטטיסטית כבר הוכח שאנחנו אוהבים את המידע שלנו, מהיר, נגיש. כאן ועכשיו. בין האופציות לקרוא מאמר או לקבל פרזנטור שמסביר לנו או סרטון אנימציה רב חושי, עם מוזיקת רקע, שמקליל ומעביר את התוכן בדקה – אנחנו נעדיף את הסרטון על פני הקריאה היבשה.

 

עולם סרטוני הווידאו התפתח עד לכדי השתלטות מוחלטת על המדיה הדיגיטלית וכאן כל בעל עסק שמעוניין בחשיפה ובנוכחות דיגיטלית נכנס לתמונה. בל נשכח את מקומה של יוטיוב בעולמנו. כולם, בלי יוצא מן הכלל, חשופים ומשתמשים ביוטיוב גם כצרכנים וצופים וגם כמפרסמים. מדובר בפלטפורמה הפופולרית ביותר בעולם לצפייה ולהעלאה של קטעי וידאו.  אם תעלו סרטון עם שם העסק שלכם ליוטיוב – הסיכוי שתראו אותו בדף הראשון בגוגל עבור חיפוש שם העסק שלכם גדול משמעותית מאשר אם לא היה לכם סרטון. גוגל נוטים "לדחוף" תוצאות חיפוש לסרטוני וידאו של יוטיוב באופן מובהק.

 

סרטון וידאו של העסק שלכם ברחבי הרשת, לא רק שיקודם כאמור במנועי החיפוש, אלא גם יכול לקדם את החשיפה לאתר, ולהיפך  – אם תטמיעו את הסרטון (embed) באתר שלכם כך גם תגדילו תנועה לאתר עצמו.

חשוב לא פחות – סרטון איכותי יעשה לכם שירות מדהים. סרטון בינוני – לא רק שלא יביא תנועה אלא גם יהרוס לכם את המוניטין או לא יעביר את המסר נכון. חשוב מאד להקפיד על בחירת בית הפקה איכותי שיבין אתכם, יקלוט וידייק את המסר, ויצליח להביא את כל האיכות של העסק שלכם לביטוי מקסימלי.

 

אנו, בלו מאנקיז הפקות, נוכל לסייע לכם לדייק את הצורך, לכוון אתכם, להקשיב לכם ולעבוד יד ביד עד לתוצאה מושלמת. נוכחות דיגיטלית היא כבר לא בחירה – כי אם אתה לא שם אתה לא קיים. המרחב הוירטואלי ניצח את המרחב הפיזי בכל הנוגע לקידום עסקים, שיווק ופרסום וכאן, אנו נכנסים לתמונה כסטודיו צעיר, מעורב ומומחה לעולם הדיגיטל. אל תהססו לדבר איתנו ונעשה את המרב והמיטב לסייע לכם!