אינטרנט

לאחסן בארץ או בחו"ל? כל היתרונות של אחסון אתרים בארץ

אחסון אתרים בארץ

כדי להעמיד את האתר שלכם באוויר אתם תזדקקו לרכישת שירות אחסון אתרים בארץ או בחו"ל. אחסון אתר הוא שטח באינטרנט בו אתם יכולים לאחסן את האתר שלהם ולהשאיר אותו באוויר לטובת גלישה של משתמשים. בנוסף לשטח אחסון בשרת חשוב לרכוש דומיין בחברת טובה המציעה קניית דומיינים, לחבר ביניהם, וכך למעשה האתר שלכם יוכל להיות באוויר. מדובר בשני שירותים נפרדים ובמאמר זה נעסוק בכדאיות לשכירת שירותי אחסון בארץ או בחו"ל.

מדוע בכלל עוסקים במחשבה היכן לקנות שרת?

כמעט בכל שירות שאנו שוכרים היום אנו נתקלים בפני החלטה עם מי כדאי ללכת, לאיזו חבילה/סוג שירות ובאיזה מחיר. הביקוש הגבוה יוצר היצע גבוהה ובהתאם לכך גם סוגים שונים של שירותים ההולכים ומתפתחים כדי לרצות את הלקוח. ההמלצה הראשונה שלנו אליכם הוא לא להתפתות לרכישה של חבילה שנראית משתלמת אבל אינכם באמת זקוקים לה, אם אתם יכולים לאחסן את האתר שלכם בחבילה הרבה יותר זולה ומתאימה. איך תדעו עם חברת האחסון באמת טובה? על זה כתבנו במאמר הזה.

יתרונות של אחסון האתר בארץ:

  • מהירות הגלישה – ככל שהשרת קרוב יותר פיזית למשתמש הקצה (כלומר לגולש) כך מהירות הטעינה של האתר תהיה מהירה יותר עבורו. לכן שרת בארץ בדרך כלל יאפשר לגולש שלכם ליהנות מטעינת עמודים מהירה אצלכם באתר. כמובן שמהירות הגלישה באתר תלויה גם בפרמטרים נוספים אולם זה אחד הפרמטרים המשפיעים על מהירות הגלישה ובעצם כך על חוויית המשתמש באתר.
  • עוזר לקידום האורגני – גוגל החלו לשים דגש חזק בשנים האחרונות על קידום אתרים בעלי חוויית משתמש גבוהה במיוחד. לכן אתרים שבהם הגלישה היא מהירה ונעימה יותר עבור המשתמש יוצרת עבורו חוויית משתמש איכותית יותר ולכן גם פרמטר זה משפיע על הקידום האורגני של האתר. עוד על קידום בגוגל.
  • תמיכה בעברית – אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים מחברת האחסון שלכם הוא תמיכה טכנית. במידה והאתר ייפול תאלצו לפנות לתמיכה ולבקש עזרה מהירה גם אם מדובר באמצע הלילה. חברת אחסון טובה תספק שירותי תמיכה 24/7 ומבחינתכם שירות תמיכה בעברית – בשפת האם שלכם, תהיה אידיאלית בעיקר אם אינכם מבינים ומכירים מושגים בתחום.
  • מטבע מקומי – תשלום לחברה בארץ אפשרי לא רק באמצעות אשראי. כמו כן חשבונית שתקבלו מחברת האחסון הישראלית תהיה כוללת מע"מ ולכן גם תוכלו לקבל זיכוי על המע"מ משהו שלא תוכלו לקבל בעסקה במטבע זר עם חברה מחו"ל.

צריכים מקדם אתרים? צרו קשר ונשמח לסייע 🙂

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219