קידום אתרים

מה הקשר בין אחסון וקידום אתרים, ואיך בוחרים אחסון טוב?

כאשר אתם מחפשים אחר חברה לאחסון אתרים, חשוב שתידמו לב לכמה דגשים בבחירה,

כמו למשל בחירה של חברה מנוסה, מקצועיות כזאת שיש לה ניסיון, שירות מעולה, והיא יכולה להתאים את צרכי האחסון שלכם לחבילת האחסון שהיא מציעה.

בכל הנוגע לקידום אתרים, חשוב לדעת כי קידום ואחסון האתר הולכים יד ביד ושלובי זרוע בדרך לקידום האתר, כאשר ישנן כמה אלמנטים שהופכים את האחסון לכזה שמסייע גם לקידום האתר.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

אז מה הקשר בין אחסון אתר לקידום שלו? כמה סיבות שהופכות את השניים לאחד – בהמשך.

קידום האתר שלכם בצורה טובה קשור בדרך עבותה אל רמת אחסון האתר והאיכות שהוא מציע בזמן האחסון. בין הגורמים שהופכים את האתר למקודם יותר תוכלו למצוא:

מהירות תגובה אתר שאינו עולה מול הגולש במהירות, הוא אתר שהגולש לא יישאר בו. חברת אחסון אתרים טובה חייבת לוודא שהאתר עולה במהירות, תוך תגובה מהירה בזמן שהגולש נכנס לאתר.

אתרים שמספקים יכולות תגובה מהיות הם בדרך כלל כאלה שמאוחסנים בארץ, וזאת הודות לשרתים שנחשבים פחות עמוסים ברשת.

אבטחת האתר בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים חווים התקפות על האתר שלהם: מה שגורם לאתר להיות לא זמין. כאשר האתר פרוץ ואינו זמין, הוא לא מגיב לגולש, ולכן חשוב לשים לב שחברת האחסון מספקת לכם מקסימום אבטחה לאתר.

בנוסף חשוב לדעת שאתרים מאובטחים נחשבים כאלה שמקודמים יותר על ידי גוגל, ולכן חשוב לבצע הבטחה והצפנה טובה באתר שלכם.

תקלות תקלות באתר, שיבושים והעדר זמינות באתר יהפכו אותו לפחות מומלץ על ידי גולשים. בנוסף אתר שאינו פועל עקב תקלות ארוכות, עלול להיות כזה שגוגל תוציא מהרשת ולכן חשוב שכאשר בוחרים חברת אחסון תוכלו בחברה מקצועית וטובה שיכולה לאחסן אתרים ללא תקלות.

אתרים שכנים אחסון אתרים עליו להיעשות תוך אחסון האתר ליד אתרים דומים. אתר שמאוחסן ליד אתרים שנחשבים בזויים, בוטים או שליליים: עלולים להיפגע גם מגוגל, וגם בתהליך הקידום של האתר. לכן חשוב לשים לב לדרכי האחסון של החברה שאתם בוחרים.

המאמר באדיבות חברת Jetpress.

חייגו עכשיו