קידום אתרים

קידום אורגני או פרסום ממומן בגוגל

קידום אורגני או פרסום ממומן בגוגל

היום ברור לכולם כי על מנת לקדם ולפתח את העסק, יש צורך להשקיע באתר אינטרנט איכותי ומקצועי. מדובר על כרטיס הביקור של העסק, ולכן אסור בשום אופן לוותר עליו. אך על מנת להגדיל את החשיפה לאתר האינטרנט של העסק שלכם, יש צורך לקדם את האתר בצורה היעילה ביותר. כל אחד יכול היום לבחור בין קידום אורגני לבין פרסום ממומן בגוגל, כאשר ההמלצה הכללית היא לשלב בין שתי השיטות, במטרה להרוויח מהיתרונות של כל אחת מהן. בעוד שהקידום האורגני מוביל לתוצאות יציבות לטווח הארוך, פרסום בגוגל באפיק הממומן מספק תוצאות מיידיות ברגע שהקמפיין עולה לאוויר. כמובן שהכול תלוי באיכות המודעה וברמת ההתאמה שלה לקהל היעד, אך באופן כללי, מודעה מוצלחת יכולה להוביל לעלייה משמעותית בכמות הפניות הרלוונטיות לבית העסק.

קידום אורגני או פרסום ממומן בגוגל – במה כדאי להשקיע?

כאמור, אנשים רבים מעוניינים היום לקדם ולפרסם את האתר העסקי שלהם, אך רבים מהם אינם יודעים באיזו שיטה לבחור. יש לזכור כי לשתי השיטות יש את היתרונות והחסרונות שלהן, לכן כדאי להכיר אותן יותר לעומק, במטרה להגיע למסקנה המתאימה ביותר. למשל, כאשר מדובר על פרסום ממומן, מדובר למעשה על קידום של מודעה בגוגל, כאשר התשלום מתבצע לפי הקלקה. ככל שיותר אנשים יקליקו על המודעה שלכם, כך תצטרכו לשלם יותר כסף. מצד שני, אם המודעה אינה מנוסחת בצורה הנכונה או אינה פונה לקהל היעד המתאים, ההצלחה שלה תהיה זניחה, ולכן התשלום יהיה מינימלי. מדובר על שיטת פרסום חסכונית במיוחד (חסכונית לא מספיק? למדו על פרסום בחינם), היות וניתן לשפר ולשדרג את המודעה, בהתאם לרמת ההצלחה שלה. לעומת זאת, קידום אורגני מתייחס לקידום האתר בצורה אורגנית במעלה רשימת התוצאות של גוגל, דבר שעלול לקחת חודשים ארוכים. מדובר בשיטה ששווה להשקיע בה לטווח הרחוק, אך יש לזכור כי היא מצריכה השקעה התוכן איכותי ומקורי, אופטימיזציה של האתר, יצירת קישורים איכותיים וכדומה.

לסיכום, קידום אורגני או פרסום ממומן בגוגל מהווים את שיטות הקידום היעילות ביותר שקיימות היום בשוק. מומלץ לשלב בין שתי השיטות, על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית ביותר.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219