קידום אתרים

קידום אתרים לרופאים – טיפים חשובים

קידום אתרים לרופאים

רופאים בתקופה שלנו מוצאים את עצמם עסוקים במיוחד, גם בעבודה במגזר הציבורי וגם בעבודה במגזר הפרטי. בין היתר יש רופאים שמחזיקים מרפאות וקליניקות החל מקליניקה לרופאת עיניים עד לקליניקה לטיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים. רופאים שמעוניינים לקדם את הקליניקה שלהם פונים פעמים רבות למקדמי אתרים שיספקו את השירותים הדרושים ויבצעו את המהלכים הנחוצים עבור קידום אפקטיבי. 

כיום רבים הרופאים שממש לא מוצאים את הזמן ללמוד אודות קידום אתרים ובטח שלא כולם יודעים לבצע את המלאכה של מקדם אתרים באופן מקצועי ואפקטיבי. לכן רבים בוחרים מומחים בתחום על מנת לבצע קידום אתרים לרופאים שיהיה נכון אפקטיבי ומקצועי. 

אבל מה זה קידום אתרים וכיצד זה יכול לקדם את הקליניקה שלכם?

בתחילה חשוב לדעת שכל רופא פרטי ואפילו רופא של קופת החולים חייב לוודא שברשת האינטרנט יהיה מידע אודותיו ואודת הניסיון שלו בתחום בו הוא עוסק. כך יכולים מטופלים  לקרוא את כרטיס הרופא ולהבין מה המומחיות והניסיון שלו. 

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

יש רופאים שיבחרו לפרסם את קורות החיים שלהם באתר של קופת החולים, בזמן שרופאים פרטיים ובעלי מרפאות יבחרו בדרך כלל בפרסום בתוך אתר אינטרנט שיש בו מידע אודות הרופאים שבקליניקה, אודות המרפאה, הניסיון והשירותים, כמו גם מידע מקצועי. את כל אלה דרוש לקדם באופן מקצועי על מנת שיותר ויותר גולשים יכנסו לאתר ויצרו קשר עם המרפאה. 

קידום אתרים הוא הדרך להביא יותר גולשים אל האתר שלכם

קידום אתרים לרופאים מתאים למי שרוצה לספק מידע לגולשים שמתעניינים בפרוצדורות רפואיות סוגים שונים בייעוץ רפואי וקבלת מידע לפני פרוצדורה או טיפול. קידום אתרים לרופאים נעשה בדרך כלל על ידי מומחים שמתחילים מהכרות עם המרפאה והשירותים שהיא נותנת, ולאחר כן מגיבוש אסטרטגיית קידום ותוכן אפיון האתר, שיפור האתר העיצוב והתוכן וביצוע פעולות לקידום האתר. 

המומחים יבצעו את העבודה על ידי יצירת תוכן אינפורמטיבי שיקדם את האתר ויעלה אותו למקומות הראשונים בגוגל, כמו גם באמצעות קידום עם מילות מפתח נכונות לתחום, ניהול מוניטין, הפצה ו'שתילת' מאמרים באתרי תשתית ופרומים עם תוכן אינפורמטיבי, ביצוע קידום ברשתות החברתיות וכולי. כך אפשר להגדיל את כמות הפונים למרפאה ולאפשר פעילות עסקית טובה יותר עבור הקליניקה.