קידום אתרים

קידום אתרים למתחילים

קידום אתרים למתחילים

קידום אתרים הפך לאחד הנושאים המדוברים ביותר בתקופה האחרונה, היות וכמעט ולא ניתן למצוא עסקים, חברות או ארגונים, שאינם מחזיקים באתר מושקע ומקצועי. אך על מנת להגדיל את החשיפה לאתר, יש צורך לבצע קידום. אופציה אחת, היא לבחור בקידום ממומן, שכולל למעשה קמפיין בגוגל. אומנם התוצאות מיידיות, אך החשיפה נעלמת ברגע שמורידים את הקמפיין. לעומת זאת, קידום אורגני נחשב לאיטי יותר, אך הוא מספק תוצאות איכותיות יותר בטווח הרחוק. מדובר למעשה על שיפור הדירוג של האתר בגוגל, כאשר המטרה היא להיכנס לתוצאות הראשונות. אך על מנת להגיע לכך, יש צורך לעמוד בקריטריונים שונים שגוגל הציב.

> גלו כיצד מלך הקישורים יוכל לעזור לכם בקידום האתר

קידום אתרים למתחילים – מדריך למשתמש

על מנת לקדם את האתר בגוגל וליהנות מאחד המקומות הראשונים ברשימת התוצאות, יש צורך להקפיד קודם כל, על תוכן איכותי ובכמות מספקת. למשל, יש צורך להשקיע בלפחות ארבעה עמודים באתר, על מנת שגוגל יחליט לסרוק אותו. ללא כמות תוכן מינימלית, גוגל אינו סורק כלל את האתר ואינו מכניס אותו לרשימת התוצאות. כמו כן, כל עמוד אמור להכיל לפחות 300 מילים, על מנת לשדר רצינות ומקצועיות. מומלץ מאוד להשקיע בעמודים של אודות וצור קשר, על מנת לאותת לגוגל כי מדובר על אתר רציני ומושקע. כמו כן, כדאי לשלב תמונות וסרטונים, היות והם מעלים את זמן השהייה באתר, ולכן תורמים להעלאת הדירוג של האתר בגוגל.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

טיפ חשוב נוסף, הוא להשקיע באופטימיזציה של האתר. מדובר למעשה על הנגשת עמודי האתר למנועי החיפוש השונים, במטרה להקל עליהם את תהליך הסריקה שלו. חשוב להקפיד על כותרות ראשיות ומשניות, וכמובן לא לשכוח לפזר מילות מפתח בכמות הגיונית. לרוב מדובר על 2 – 3 חזרות עבור טקסט של 300 מילים, היות וכמות מופרזת עלולה להתפרש כספאם. לכן חשוב לא להגזים, על מנת לא לפגוע בדירוג שלכם בגוגל.

נקודה חשובה נוספת, היא הצורך לבצע הנגשה של האתר לגוגל. כלומר, על מנת ליידע את גוגל אודות האתר שלכם, יש צורך לחבר אותו לגוגל באמצעות כלי מנהל האתרים. לאחר מכן, מנוע החיפוש יסרוק את האתר ויוסיף אותו לרשימת התוצאות. חשוב כמובן לזכור כי ככל הנראה לא תופיעו בעמוד הראשון או השני, אך לאט ובהתמדה ניתן להתקדם במעלה רשימת התוצאות של גוגל. מי שיקפיד על התנאים של תוכן איכותי ואופטימיזציה, יוכל לייצר את ה"אמון" הדרוש מצד גוגל. חשוב כמובן להשקיע בכך באופן קבוע, היות וזהו פרמטר נוסף שנבדק על ידי גוגל.

לסיכום, קידום אתרים למתחילים אפשרי בהחלט, אך הוא דורש זמן, השקעה וסבלנות. מי שישקיע בתוכן בעל ערך לגולשים, אשר מעודכן בצורה סדירה, יוכל לשפר את הדירוג שלו. כמו כן, חשוב לא לשכוח לבצע אופטימיזציה קבועה לעמודי האתר השונים, על מנת להקל על הסריקה שלהם.