עבודה וקריירה

מדוע חשוב להשקיע בהפקת קליפ לאמנים?

הפקת קליפ לאמנים

גם אם אתם אמנים בתחילת דרכם וגם אם מאחוריכם כבר רזומה של להיטים, ישנה דרך יעילה ויצירתית לקדם את המוסיקה שלכם: הקליפים. הודות לקליפים המופקים עבורכם, היצירה המוסיקלית שלכם מקבל ביטוי חזותי שמאפשר לכם להפיץ את האומנות שלכם. בעוד ברדיו נהנים המאזינים אך ורק מהקשבה לשיר, עם הקליפ הם זוכים לחוויה כפולה המבוססת על האזנה ועל צפייה. בעת שאתם מפיקים קליפ ליצירה שלכם, אתם יכולים להפיץ אותה בשלל ערוצים, אתם מאפשרים לה להתבלט ואתם בעיקר נצמדים לסטנדרט הקיים, המוכר והידוע ממגרשם של האמנים הגדולים.

השקעתם ביצירה? השקיעו בה עד הסוף

הנראות שלכם כאמנים כלפי חוץ היא מאד חשובה. המיתוג שאתם מייצרים לעצמכם מבוסס בין היתר על הקליפים שיהיו לשירים שלכם. מעבר לכך שאתם משקיעים ביצירה שלכם בעת שאתם מפיקים לה קליפ, הרי שהנוכחות שלכם הופכת משמעותית יותר – בין היתר מאחר ויש לכם אפשרות לשלוח את הקליפים לערוצי המוסיקה הגדולים כדוגמת ערוץ 24 הישראלי, וערוץ המוסיקה הבינלאומי MTV. מעבר לכך, הפקה של קליפ יכולה להצטרף לתיק העבודות שלכם ולשמש לכם כתעודת זהות כאמנים מובילים. הנראות התקשורתית שלכם חשובה מאד למעמד ולהתקדמות שלכם כאמנים, וניתן לבסס אותה בין היתר באמצעות הקליפים.

קליפ מאפשר לכם להפיץ את המוסיקה שלכם בעוד ערוצים

השקעתם רבות בכתיבה, הקלטה והפקה של רצועה? כעת, הדבר האחרון שנותר לכם לעשות הוא להשקיע בקליפ. בעת שאתם משקיעים בקליפ מושקע לשיר שלכם, אתם מייצרים נוכחות גבוהה יותר למוסיקה שאתם רוצים להפיץ. כיום, הודות לרשתות החברתיות והיכולת שלכם להיות אנשי יחסי הציבור של עצמכם, קליפ לשיר שלכם נותן לכם את האפשרות לפעול במגוון רחב של ערוצים: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וכדומה. הקליפ שיופק עבורכם ישרת אתכם בכל פלטפורמה שרק תרצו, וכך תוכלו להפיץ את הבשורה שלכם לקהלים נרחבים.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

יחסי הציבור הטובים ביותר שתוכלו לעשות למוסיקה שלכם

כאמנים מתחילים וגם ככאלו שכבר ביססו את מעמדם, חשוב לכם מאד להפיץ ככל הניתן את המוסיקה שלכם. אם פעם ההפצה הייתה תלוייה בחברות יחסי הציבור הגדולות, הרי שכיום כאמנים, אתם יכולים להפיץ את המוסיקה שלכם בעצמכם. בעת שיש לכם קליפ לשיר חדש שהוצאתם, אתם יכולים להפיץ אותו בקלות בלתי תיאמן בדף העסקי שלכם בפייסבוק, בפרופיל שלכם באינסטגרם ובעמוד שלכם ביוטיוב. כיום הפופולאריות והתפוצה מתורגמות על ידי מספר הלייקים והצפיות שאתם מקבלים – כך שבעת שיש לכם קליפ אתם יכולים להיחשף יותר ולזכות בקהל מאזינים רב יותר. עם קליפ, היצירה שלכם מתבלטת והינה בעמדה של יתרון בהשוואה ליצירות אחרות שאין להן קליפ.

נצמדים לסטנדרט המקובל בעולם המוסיקה

כאמנים, חשוב לכם לשמור על פאסון מסוים וניתן לשמר או ליצור אותו באמצעות הקליפים ובאמצעות סרטון תדמית. האמנים הגדולים מכל העולם נוהגים להוציא קליפים לכל השירים החדשים שלהם. מאחר וזה הסטנדרט שהוכתב על ידי האמנים הגדולים, נוצר מצב כי הסטנדרט הזה הינו הנחשק על ידי כל האמנים ורבים רוצים להיצמד אליו. בעת שגם אתם מפיקים קליפ ליצירות שלכם, אתם לא רק תורמים לנראות שלכם ולתפוצת השיר, אלא שאתם נכנסים אל המגרש של הגדולים ונמנים בין השמות של האמנים המובילים ביותר בתעשיית המוסיקה.

עבדתם לא מעט על היצירה שלכם – החל משלב הכתיבה, דרך העיבוד ועד ההקלטה בפועל. טון הסיום להשקעה שלכם יכול לבוא בדמות קליפ, שיעטוף את היצירה המוסיקלית שלכם בעטיפה חזותית ומרשימה שתוכל לקדם אתכם כאמנים, ובעיקר את השיר החדש שלכם שיגיע באופן זה לכמה שיותר אוזניים.

 

חייגו עכשיו