אינטרנט

בניית אתרים – איך זה עובד?

בניית אתרים - איך זה עובד?

אחד הנושאים החמים והמדוברים ביותר בתחום האינטרנט וההייטק הוא כל הנושא של בניית אתרים.

הרבה אנשים שלא מבינים עד הסוף בעולם הזה, אלא רק מביעים בו עניין כי הם כן מבינים את החשיבות של אתר תדמיתי קיים ברשת, שומעים ונתקלים בכל מיני מושגים שיכולים קצת לבלבל, מושגים כמו בניית אתרים, פיתוח אתרים, קידום אתרים וכדומה…אז בואו נעשה קצת סדר אחת ולתמיד! בניית אתרים איך זה עובד?

מה זה בכלל בניית אתר?

בניית אתר הוא תהליך מורכב אשר דורש שילוב בין ידע טכני, ידע בעיצוב גראפי, הבנה מקיפה בשיווק ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. כאשר בונים אתר יש להתייחס למגוון של קריטריונים כמו למשל סוג העסק או הארגון שאנחנו בונים עבורו את האתר, קהלי היעד אליהם אנו פונים, מהם הערכים של המותג שאנחנו רוצים להעביר, איזה מסרים עוברים דרך תהליך שיווק ופרסום האתר…

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

למידע נוסף על התהליך, פרטים ומחירים – ליחצו כאן.

בנוסף, כאשר בונים אתר עלינו להתייחס לחווית משתמש, לבנות את התוכן בתוך האתר, לשלב סרטונים ותמונות מתאימים, לוודא שרמת האבטחה של האתר גבוהה ולשים דגש על עוד קשת רחבה של אלמנטים בכדי שהאתר באמת יהיה מושלם ויענה לצרכים גם שלנו בתור עסק שמפרסם את עצמו החוצה וגם עבור הגולש. אתר שבנוי כמו שצריך, לא רק משמש עבורנו בתור כרטיס ביקור נפלא, אלא גם תומך בתהליך של קידום אתרים בשלב מאוחר יותר, כאשר האתר יהיה כבר באוויר.

אז מהם השלבים בבניית אתר?

  1. תכנון האתר – בשלב זה נחשוב אילו פונקציות מתאימות לאתר שלנו, ננתח את קהלי היעד והגולשים שצפויים לגלוש באתר, נחליט איזה סוג אתר אנחנו בונים: האם אתר מקצועי, אתר תדמיתי או אולי חנות אינטרנטית?
  2. מטרות ויעדים לאתר שלנו – בלי הגדרת מטרות ויעדים, אף אתר לא יצלח ויביא לתוצאה הרצויה. זה המקום לשאול מה התפקיד של האתר בתהליך הפרסום והשיווק של העסק, איך נגרום ליצירה של לידים ונגדיל את מעגל הלקוחות הקיים שלנו וכדומה…
  3. מחקר שוק מעמיק– בשלב זה נבצע היכרות מעמיקה עם הסביבה העסקית על פי התחום שבו העסק שלנו שוחה. נשאל מיהם המתחרים שלנו ומה המצב שלהם, מהם היתרונות שלנו בהשוואה למתחרים ואיך ניתן להבליט אותם בתהליך הבנייה של האתר שלנו.
  4. אפיון האתר – זהו מסמך סופי אשר משקף את תיאור האתר, המערכת, אפליקציה של האתר. בעצם מדובר במסמך מגובש שעוזר בשלב מאוחר יותר למעצבים, ליזמים ולמפתחים של האתר שלנו.

בכדי שתהליך בניית האתר שלכם אכן יתבצע בצורה מקצועית, חשוב לבחור בחברה מנוסה המתמחה בפיתוח ובניית אתרים. מומלץ לבחור בחברה עם צוות מגוון הכולל מפתחים, מתכנתים ומעצבים גרפיים, חברה עם רפרטואר עשיר שיודעת ומבינה בדיוק מה היא עושה. בנוסף, לפני שמתחילים, כדאי קצת להכיר את מערכות התוכן על בסיסן בונים אתרים, להבין איך זה פחות או יותר משרת אתכם ורק אז להחליט איך ואיפה מבצעים את התהליך.

דילוג לתוכן