עבודה וקריירה

עובדים דרושים? כך תמצאו עובדים בקלות

מציאת עובדים בלינקדאין

כאשר עובדים דרושים במשרד, בחברה או בעסק שלכם, ישנם רגעים שאתם לא ממש יודעים היכן תוכלו למצוא עובדים טובים. לכן הכנו לכם מדריך טוב למציאת עובדים בקלות. אז איך מוצאים עובדים כיום? הכל בהמשך.

חיפוש בלוחות הדרושים – לוחות הדרושים הם הא.ב. של איתור עובדים כיום. באמצעות לוחות אלה ניתן לאתר עובדים בקלות וזאת משום שלוחות הדרושים מסייעים למצוא עובדים באמצעות סינון מוצלח וקפדני. כאשר אתם מפרסמים מודעת דרושים אתם יכולים לבחור איזה עובדים אתם רוצים: ללא ניסיון, עם ניסיון, סטודנטים, פנסיונרים, אימהות, עבודה זמנית, עבודה לחופשת לידה, רילוקיישן ועוד. האופציות מאד רחבות וניתן לצמצם אותן להרחיב אותן. אם אתם מחפשים מישהו לתחום של קידום בגוגל למשל, כל מה שצריך זה לנסח מודעה רלוונטית, לפרסם באחד האתרים הגדולים ולחכות לפניות רלוונטיות.

חיפוש ברשתות החברתיות – כיום אופציות חיפוש העובדים גדל גם לרשתות החברתיות. בנוסף ניתן לחפש עובדים בקבוצות ייעודיות שישנן ברשתות החברתיות המתייחסות לחיפוש עבודה. כיום כאשר אתם מחפשים עובדים ניתן לפרסם פוסט ספציפי, ולהפיצו ברשת החברתית. בכך, תוכלו מיד לקבל תגובות, הפניות ותיוגים של אנשים רבים המתאימים לכם המחפשים עבודה.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

סקירת רשת לינקאדין – אחת מהרשתות החברתיות לחיפוש עבודה היא רשת לינקדאין. ברשת זאת נמצאים כל אנשי המקצוע הקשורים למקצועות שונים הכוללים ניהול, הייטק, לוגיסטיקה, ייצור אדמיניסטרציה, ועוד. לעיתים רבות כאשר 'ציידי ראשים' רוצים למצוא את הכישרון הבא בתחום הקריירה, הם פונים לרשת לינקאדין על מנת למצוא עובדים.

פרסום במקום העסק – עוד מגמה שהפכה פופולארית לאחרונה היא פרסום גיוס עובדים במקום העסק שלכם. כאשר אתם מחפשים עובדים, ניתן לפרסם הודעה על כך שאתם מחפשים עובדים, ולהכריז שאתם עורכים מבצע גיוס עובדים בעסק, וכי על כל עובד שיגויס על ידי עובד קיים ויחזיק מעמד 3 חודשים, (או תקופה שתחליטו), יתוגמל העובד שגייס את העובד החדש בפרס או במענק כספי. בכך תוכלו לגייס עובדים טובים ואמינים.

חברות כוח אדם – גם חברות כוח אדם עדיין לא נס לייחם. נכון שרבים מרגישים שחברות כוח אדם שייכות לזמנים אחרים, אבל כיום חברות אלה מתאימות עצמן לנישות מסוימות, ועובדות כחברות מיקור חוץ שיכולות להתאים את עצמן לצרכי החברה. לדוגמא: חברות כוח אדם המותאמות לשוק הכתיבה, או לשוק ההייטק, וכדומה. בכך  ניתן לגייס עובדים מתאימים לכם ולצרכים הספציפיים שלכם.

לסיכום, אם אתם מחפשים עובדים, כיום לא חסרים ערוצים שבהם ניתן לגייס את העובדים המושלמים. הציעו את התנאים המתאימים, את השכר הנכון למשרה, ובכך תוכלו למצוא עובדים לויאליים שיישארו עמכם זמן רב.

 

 

 

חייגו עכשיו