קידום אתרים

איך להופיע ראשון בגוגל?

כמובן שכל אתר אינטרנט שואף להופיע במקום הראשון בגוגל. גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל ויש לו כח אדיר מבחינת היכולת להזרים תנועה אליכם לאתר. כאשר הגולשים מבצעים חיפוש בגוגל הם מקבלים תוצאות רבות לכל חיפוש, תוצאות הפזורות על עמודים רבים. אך כמובן שרוב הגולשים מוצאים את מבוקשם בתוצאה הראשונה של מנוע החיפוש. מי שמופיע בעמודים האחרים לא זוכה לתנועת גולשים רבה ולכן ברור שכולם רוצים להופיע ראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. אם כך, איך עושים זאת?

זוהי בדיוק העבודה של מקדמי האתרים – לסייע לאתר שלכם להופיע בראש תוצאות החיפוש. ברור שאין תשובה קלה ופשוטה לשאלה – איך להופיע ראשון בגוגל. כלומר אין משהו פשוט לעשות ומיד אחר כך תופיעו ראשונים. מדובר בתהליך אשר יכול להימשך כמה חודשים וגם אחריו יש להמשיך להשקיע בקידום האתר על מנת לשמר את מיקומו בגוגל. מקדמי האתרים משתמשים בשיטות שונות על מנת להשיג תוצאה זו.

אחד הדברים הראשונים שעושים מקדמי האתרים הוא אופטימיזציה של אתר האינטרנט. מנוע החיפוש של גוגל מנתח את האתר ומנסה לאפיין אותו בצורה אוטומטית. מטרת אפיון האתר מבחינת גוגל היא להבין עבור אילו חיפושים האתר רלוונטי. דבר אשר בהחלט משפיע על מיקומו בתוצאות. על מנת לסייע לגוגל לאפין נכונה את האתר יש לעשות אופטימיזציה של האתר. למשל תיאור האתר כפי שהוא מופיע בקוד האתר, כותרות הדפים, תיאורי התמונות ועוד.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

לגוגל יש גם שיטת דירוג אתרים המשפיע על תוצאות החיפוש. אתרים בעלי דירוג גבוה יותר יופיעו במקום טוב יותר בתוצאות החיפוש. ישנם גורמים שונים אשר אנו יודעים כי הם משפיעים על דירוג האתר, למרות שגוגל אינה מפרסמת את אלגוריתם הדירוג. בין הגורמים ניתן להזכיר את הבאים:קידום אתרים אורגני

הזמן שבו הגולשים מבלים באתר – אם גוגל תזהה שגולשים נוטשים את האתר מייד לאחר שנכנסו אליו היא תסיק שזה אתר שאינו מעניין את הגולשים ותפגע בדירוג שלו.

מהירות האתר – גוגל שאופת להפנות את הגולשים לאתרים רלוונטיים ואיכותיים. כאשר האתר איטי מידי ברור שהגולשים ינטשו אותו במהרה, לכן אתרים איטיים זוכים לדירוג נמוך.

קישורים חיצוניים – גוגל בודקת גם את הקשרים בין האתרים השונים, כלומר מי שם קישור אל האתר שלכם במקרה הזה. הקישורים הם כמו הצבעה לטובתכם והם יכולים להעלות את דירוג האתר. השתמשתי במילה ״יכולים״ מכיוון שישנה גם חשיבות מהיכן מגיעים הקישורים. אם אלו אתרים איכותיים הדבר ישפיע באופן חיובי על דירוג האתר שלכם.

כמובן שאלו רק כמה נקודות מתוך הנושא המורכב. אם אתם רוצים להגיע למקום הראשון בשוק התחרותי של גוגל עליכם לשכור איש מקצוע אשר מתמחה בנושא הקידום בגוגל. ההמלצה שלנו היא לא להקל ראש בבחירתו של מקדם אתרים רציני.