עיצוב וחווית משתמש

כיצד עלינו להנגיש אתרים?

שיווק באינטרנט

הנגשת אתרים היא משימה הדורשת מומחיות רבה והבנה עמוקה של אתרי אינטרנט. לצד זאת נגישות אתרים מחייבת הבנה עמוקה של מה החוק דורש מאיתנו בכדי להנגיש את האתר בהתאם לדרישות החוק. החוק מציין ספציפית כיצד הוא רוצה שאתרים מונגשים ייראו ועלינו להקפיד לעמוד בדרישות החוק. אתר אינטרנט הצריך לעמוד בדרישות החוק יכול בין היתר להידרש לממש משיק לכתב ברייל, אפשרויות לשינוי גודל הפונט בו נכתב הממשק, אפשרות לשינוי צבע האתר ועוד ועוד דרישות. כול אחת מהדרישות הללו היא עולם ומלואו שעל מפתחי האתר לבצע ולהפוך למציאות בכדי לקבל את השירות הטוב ביותר ובכדי שקהל הלקוחות יהיה מרוצה מהשירות שניתן לו. הנגשת אתרים צריכה להתבצע על ידי חברה לבניית אתרים איכותית שמבינה את המקצוע וצברה ניסיון עשיר בכך.

מה העלויות של הנגשת אתרים?
הנגשת אתר דורשת מומחיות רבה כפי שכבר אמרנו ולכן אין מדובר במשימה זולה כלל וכלל. אין המשמעות דומה להקמתו של אתר חדש ואת זאת עלינו לזכור אך כן צריך להשקיע סכום מסוים בכדי לבצע ולהקים את האתר. עלויות של הנגשת אתרים תלויים גם בחברה עמה עובדים, דווקא כאן שווה להוציא קצת יותר כסף בכדי לבחור בחברה אמינה שתבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר ותעזור לנו להנגיש את האתר שלנו בצורה הטובה ביותר. אל תתפשרו על איכות החברה בה אתם בוחרים מכיוון שאי הנגשה של אתר יכולה להסתיים בתשלום קנסות כבדים ומכך אנו ורצים להימנע כמה שיותר.

כיצד לבחור חברה להנגשת אתרים?
הנגשת אתרים לא כול אחד יכול לבצע מכיוון שדרושה מומחיות רבה במה החוק דורש מאתנו. במסמך שעל פיו נכתב החוק הישראלי ישנם שלוש דרישות לעמידה בתקנים, A, AA, ו-AAA, כל אחד מהתקנים הללו הוא עולם ומלואו ויש לבחור בו בצורה חכמה. החוק הישראלי קבע כי יש לעמוד בסטנדרט של AA, משמע יש לעמוד גם בסטנדרט של A. סטנדרט זה קובע כיצד יראה האתר ומה עליו להיות כולל מבחינת הנגשת אתר. בכדי לבחור בחברה להנגשת אתרים עלינו לוודא איתה כי היא מבינה את דרישות החוק ועושה זאת בצורה הטובה ביותר וללא פשרות. ככל שהחברה יותר מבינה את דרישות החוק כך אנו נדע כי בחרנו בחברה טובה יותר. ראיינו את החברה וודאו כי היא עשתה בעבר פרויקטים של הנגשת אתרים בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר שתעזור לכם להנגיש את האתר שלכם.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…