קידום אתרים

איך גוגל עובד?

איך גוגל עובד

אנחנו יודעים לחפש בגוגל איזה מסעדה טובה יש באזור, מה כדאי ללמוד, איך לעצב את הסלון מחדש, איזה מלון יותר משתלם, והאם נכון יותר לכתוב טורקיה או תורכיה, אבל איך גוגל עובד ? למה חמשת האתרים הראשונים שאנו רואים בתוצאות החיפוש הן דווקא הראשונות? חיפשנו (בגוגל) ומצאנו את התשובה.

גוגל סורקת את כל האתרים שקיימים בעולם כל כמה זמן ומכניסה אותם לארכיון האתרים שלה, כך שכל פעם שמישהו מקליד שאילתה, גוגל אינה סורקת את כל האתרים הקיימים אלא שולפת אותם מתוך הארכיון הקיים שלה ומוציאה את התוצאה הרלוונטית ביותר. משנת 2000 רשמה גוגל אל תוך הארכיון שלה למעלה ממיליארד אתרים, ומאז ועד היום נוספו למספר האתרים בארכיון עוד שלושה אפסים – 1,000,000,000,000 תוצאות, והמספר הולך וממשיך לגדול.

מנועי החיפוש מחברות אחרות הציגו תוצאות חיפוש על פי גורמים שונים, לאו דווקא שקשורים באיכות הדפים שהוצגו אלא שמושפעים גם מהוותק שלהם, כמות הכסף שהושקע בהם והתשלום ששילמו בעלי הדפים הללו להנהלת מנוע החיפוש. ככל שיותר אתרים אחרים מקשרים לאתר שלך, וככל שאותם אתרים הם איכותיים יותר, כך גוגל תגלה ותסרוק את האתר שלך מהר יותר בתהליך הסריקה. תהליך סריקה זו תמנע מגוגל להציג מידע לא רלוונטי למחפש ולהעניק לו את חווית המשתמש הטובה ביותר.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

העיקרון השולט בהקמת אתר אינטרנט הוא קידום בגוגל. בדומה לתופעת הא.א.א אינסטלציה בספר הטלפונים הקדום, לא צריך להיות מומחה בכדי להבין שהסיכוי שאף אחד אינו ממשיך לסקור את תוצאות החיפוש בדף השני וכדי שיותר ויותר אנשים יחשפו לאתר האינטרנט יש לקדם אותו בצורה כזאת שתציג אותו למשתמשי גוגל שמחפשים את הנושא התואם של אתר האינטרנט בעשרת האתרים הראשונים.

מה חשוב לדעת לפני שמתקדמים בתהליך

לפני שאתם בוחרים לקדם את אתר האינטרנט שלכם או שוכרים מקדם אתרים זול, נדרש מכם להבין שתהליך קידום אתרים הינו תהליך ארוך שאי אפשר לקבל ממנו תוצאות יום למחרת, זהו תהליך ארוך שכולל עבודה טכנית, סטטיסטית וטכנולוגית כמו גם עבודה שיווקית.

קידום אתרים אורגני היא אחת השיטות הקיימות כיום בשוק בהן ניתן לקדם את האינטרנט וגם להבליט אותו בין כל האתרים האחרים הקיימים באינטרנט כמספר גרגירי החול. קידום אתרים אורגני משמעו קידום אתרים טבעי יותר ומתמזג יותר עם הנוף האינטרנטי. ככל שמבצעים קידום אורגני בצורה טובה ולאורך זמן, תוכלו ליהנות מתוצאות טובות יותר במדרג תוצאות החיפוש וכך ליהנות כתוצאה מכך בחשיפה הרבה יותר משמעותית שיביאו לקוחות לעסק.

תהליך קידום האתרים אינו חד פעמים ויש לבצעו בצורה שוטפת על בסיס קבוע, וככל שהדרישה בשוק לקידום אתרים זול עלתה, כך ניתן היום למצוא מאות חברות לקידום אתרי אינטרנט שישמחו לקדם את האתר שלך. בדיקת חברת קידום האתרים היא פשוטה ביותר, חפשו חברות בגוגל ותראו, אם הסנדלר הולך יחף.

טיפים נוספים: