עבודה וקריירה

קורסים גרפיקה

קורסים גרפיקה

אם אתם מתלבטים מה ללמוד ואיפה ללמוד, יש לכם לא מעט אפשרויות. אתם יכולים ללכת לאוניברסיטה ולהוציא תואר, יכולים ללכת למכללה בה גם תוכלו להוציא תואר ולאחר מכן לעסוק בתחום, ויכולים לעשות קורסים מקצועיים שונים, לקבל תעודה ולאחר מכן לעבוד בתחום. יש לא מעט קורסים כאלו והם דורשים הגעה, השתתפות, עמידה במטלות וכמובן עמידה במבחנים מעשיים ותיאורטיים. אבל יש תחום אחד שאתם חייבים לשקול, חייבים לשמוע עליו וחייבים להבין עד כמה כדאי לכם להיכנס אליו. מדובר על תחום הגרפיקה, תחום שרק הולך ומתפתח ועם קורסים לגרפיקה תוכלו לרכוש מקצוע מבוקש מאוד, מקצוע בו תוכלו לעסוק הן כשכירים והן כעצמאיים.

אילו קורסים לגרפיקה קיימים?

יש כמה קורסים גרפיקה שאתם צריכים להכיר. יש את פוטושופ שרובכם מכירים, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר שקיימת כיום. זו תוכנה עם כלים שאין בשום תוכנת עיבוד תמונות ובשום אפליקציה. יש את אילוסטרייטור, עוד תוכנת גרפיקה מבית חברת אדובי, תוכנה שעובדת על ווקטורים ומאפשרת להגדיל תמונות לכל גודל. יש את אינדיזיין, תוכנת שזו תוכנת הוצאה לאור שולחנית, יש את דרימוויבר תוכנה לבניית אתרים מעוצבים ועם תוכנות שונות. את התוכנות הללו אפשר ללמוד במכללות שונות, אפשר ללמוד דרך סרטונים ברשת אבל הדרך הטובה ביותר ללמוד אותן היא בלמידה אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

לעבוד מכל מקום בעולם!

קורסים גרפיקה הם בעלי יתרונות רבים. הם קודם כל מעניינים ונותנים פרספקטיבה אחרת על מה שאנו רואים ביום יום. הם מאתגרים ובעיקר, הם מביאים המון פרנסה. אפשר לעבוד במשרדי פרסום שונים, אפשר לעבוד בחברות בניית אתרים, בסטודיואים לעיצוב גרפי, במערכות עיתונים, בהוצאות לאור ואיפה לא… אבל היתרון המשמעותי ביותר של מקצוע העיצוב הגרפי הוא שאפשר לעבוד בו מכל מקום. אתם יכולים להיות עצמאיים – פרילנסרים ולספק שירותים לכל אלו שהוזכרו פה ועוד לרבים אחרים. כל מה שאתם צריכים בשביל לעסוק בתחום הוא מחשב, חיבור לאינטרנט מה שיש היום בכל מקום ואת התוכנות על המחשב. זהו, אתם יכולים להתחיל ולעבוד, בין אם זה מהבית, מבית הקפה השכונתי, באמצע הטיול בחו"ל ובכל מקום אחר.

איך לומדים אחד על אחד מהבית?

מכללת סולו מציעה לכם פורמט לימודים שכנראה לא הכרתם קודם לכן, בטח שלא בתחום העיצוב הגרפי. במכללת סולו לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי דרך המחשב, כשכל אחד יושב בבית שלו עם כוס קפה ביד, גופיה ומכנסיים קצרים (טוב את זה אתם לא חייבים) הלימודים מתנהלים באמצעות תוכנה ייעודית, תוכנה שמאפשרת לכל אחד לראות את המחשב של השני. זו היא תוכנה שכל אחד בה גם יכול להשתלט על המחשב של השני ולעבוד בו.

למה ללמוד מהבית אחד על אחד? כי קצב ההתקדמות הוא בהתאם לקצב של התלמיד והוא לא תלוי באחרים. לא צריך לצאת מהבית, לא צריך לעמוד בפקקים, לא צריך להפסיד זמן עבודה יקר. פשוט, יושבים ומתחילים ללמוד בכל זמן שמתאים לשני הצדדים. במכללת סולו תפגשו את המורים המובילים בתחום אלו שייקחו אתכם יד ביד אל עבר ההצלחה.

באדיבות מכללת סולו עיצוב גרפי