אינטרנט

קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

מתפתים להצעה לרכוש 10,000 לייקים בפייסבוק תמורת 40 שקל? לפני שתעשו זאת, בוא נחזור אחורה לרגע. למה אתם רוצים לייקים בפייסבוק? במאמר זה נלמד קצת על קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק וברשתות החברתיות השונות.

קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק 

אם אתם רק רוצים מספר מסוים של לייקים כדי להיראות "גדולים" או "פופולריים" אז תלכו על זה. אבל אם אתם באמת רוצים להפיק ערך עסקי כלשהו מדף הפייסבוק שלכם, אז הכיוון אמור להיות מעט שונה.

למה לקנות לייקים לדף העסקי 

לייקים בדף העסקי, נותנים חווית קריאה או הזמנה אחרת. הלייקים יוצרים מעין תחושה של התקהלות על המוצר או על השירות והם גורמים לאנשים שלא ממש מכירים את המוצר שלכם להתנפל עליו ולרכוש אותו.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

אולי קצת הגזמנו עם התיאור אך חשוב לדעת שכשעמוד ברשת מלא בלייקים רבים, הוא נראה אמין יותר וחוויית המשתמש בו נראית אמינה ומיוחדת יותר. לכן, זו סיבה מספיק טובה מדוע כדאי לכם לקנות לייקים, קראו עוד בנושא.

למה כדאי להימנע? 

כי כמו שאמרנו, אנשים שלא מכירים את המוצר שלכם ייקנו אותו מכם בגלל הלייקים אבל אם נחשבו על זה, כמה אנשים כאלו באמת יש. בודדים בלבד אם לא פחות מזה. אבל אם גם נושא הרושם או המיתוג חשוב לכם, קנו לייקים ובכמויות.

על חשיבות הלייקים לדף העסקי 

כשאנשים מסמנים לנו "אהבתי" על העמוד, זה אומר שהם התרשמו או נהנו מהשירות או מהמוצר. בדרך כלל, אנשים לא מתייחסים יותר מידי ללייקים אבל ברוב הפעמים, כאשר אדם רוצה להבין קצת יותר על עמוד מסוים, הוא קודם כל בודק את ההיענות שיש לאנשים ממנו. הלייקים מאוד עוזרים בנושא.