עבודה וקריירה

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי

את אותו כרטיס ביקור דיגיטלי אפשר בקלות להוריד למכשיר הנייד, אין צורך יותר לאגור בארון ניירת או כרטיסים ללא שימוש. נשמע לכם מוכר לא? במקום להחזיק ולהשקיע כל שנה בכרטיסי ביקור, הרעיון של כרטיס ביקור דיגיטלי במחשב, תקל ותעניק את כל הפרטים ללקוח שלכם. כתובת, מייל, פרטי דף פייס, אתר אינטרנט, אפשרות לשלוח הודעה וכמובן לקרוא הכול אודות בית העסק. עושה רושם שזה אתר אינטרנט שלם והוא מוענק ללקוח בלחיצת כפתור אחת.

הבנתם נכון, כרטיס ביקור דיגיטלי יכול להחליף את הכרטיס הישן ולהשיג עבורכם לקוחות חדשים. לא מאמינים? הנה כמה דברים שראוי לדעת על שימושי הכרטיס.

יתרונות של כרטיס דיגיטלי

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

כרטיס ביקור דיגיטלי נוח מאוד לשימוש או למסירה. כאן למשל אין תרחיש שמישהו יחייך אליכם יגיד יפה תודה ובהזדמנות הראשונה יזרוק את הכרטיס לפח. אין מנוס, כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לשים לזה סוף ולבחור עבורכם את הלקוחות הטובים ביותר לבית העסק. אופן נגיש, שימוש קל, מאפשר לצפות בכל המידע, לחייג ישירות, לשלוח הודעה, לנווט לעסק בקלות או אפילו לשלוח מייל. אתר? גם את זה יש באותו הכרטיס. כאמור, הכרטיס הזה משאיר חותם, הוא מגיע ללקוחות המועדפים עליכם ולא ההיפך. בעידן המתקדם, רצוי כי אתם בעלי העסק תבחרו את הלקוחות שלכם ולא ההיפך. זה אפשרי? בוודאי שכן, השאלה לאן אתם מייעדים את כרטיסי הביקור. קשה? בוודאי שלא, בלחיצת כפתור אחת מי שצריך לקבל את המידע יקבל אותו תחת כרטיס דיגיטלי שניתן לשמור על המחשב.

אם כרטיס או בלי?

מיותר לציין, היום למעשה כל עסק לא יכול להגיע רחוק ללא כרטיס ביקור דיגיטלי. כרטיס רגיל מנייר איכותי? שיהיה כמה שיהיה, זה לא משתווה לאיכות ולקדמה של הכרטיס הדיגיטלי. למה חשוב כרטיס דיגיטלי? בעיקר כי הוא פונה לחתך לקוחות מדויק והוא מעניק את כל המידע תחת קורת גג אחת.

בסיכום דבר, אם גם אתם רוצים להפוך לקוחות מתעניינים ללקוחות קונים, אתם חייבים אבל חייבים לקשט את עצמכם בכרטיס ביקור דיגיטלי שמטרתו, להעביר את כל המידע בזמן אמת ללקוח שבעתיד, יהפוך להיות שלכם.

חייגו עכשיו