עבודה וקריירה

קורסים גרפיקאים

קורסים גרפיקאים

רוצים להיות גרפיקאים ולא יודעים מאיפה מתחילים? אנחנו פה בכתבה ניתן לכם את כל הפרטים על המקצוע הכי חם היום בשוק העיצוב גרפי,  תחום הגרפיקה מממוחשבת עבר שינויים רבים בעשור האחרון, הענף עבר מתיחות לאורך ורוחב והמהפך יצר אין ספור עבודות בתחום, המהפך הטכנולוגי והשינויים שהיו הגיעו דווקא מעולם ההייטק ששאב לתוכו גרפיקאים מכל התחומים. כיום בוגרי מסלולי לימוד של גרפיקאים מבוקשים מאוד והשכר בתחום גבוה מאוד, הביקוש בעולם ההייטק יצר מחסור עצום בענף הדפוס שסובל שנים כבר ממחסור בכוח אדם.

קורסים גרפיקאים - SEODUDEגרפיקאים בשנים האחרונות מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית

גרפיקאים כבר לא ממהרים לעבוד במקומות עבודה וחלקם הגדול מעדיף לעבוד בתחום זה מהבית, בגלל הביקוש הגדול בתחום גרפיקאים מעדיפים לעבוד בתור פרילנסרים ולגבות יותר כסף עבור פרויקטים בתחום הדפוס וההייטק, תשובה חד משמעית מה כדאי אם לעבוד בתחום הזה כפרילנסרים או כשכירים עדיין אין, הכל תלוי באופי של הבנאדם אם אתם מרגישים שאתם יכולים לענות על צרכים של השוק ויש לכם משמעת עצמית גבוהה אז בהחלט לעבוד כפרילנסרים זה בשבילכם כי למצוא עבודה בתחום זה במהירות, מספיק לקוח אחד שיתחיל לעבוד איתכם ומשם זה כבר רץ, לכל ספק יש עוד ספקים אחרים ופה ואוזן זה מאוד חזק בתחום הזה.

לימודים גרפיקאים – לימודי תעודה ותיק עבודות

בלימודי גרפיקאים או מעצבים גרפיים תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד בתחום הזה, מה שבהחלט יפתח לכם את שערי התעסוקה בתחום זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם, ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי אתם בהחלט תוכלו להתברג לתחום הזה במהירות, ישנם מעצבים גרפיים בין המפורסמים בישראל שבכלל לא למדו במסגרות מסודרות של מכללות או בתי ספר והצליחו לפתוח משרדי פרסום מוצלחים בארץ, הכל תלוי כמה אתם יצירתיים בתיק העבודות שלכם. בתיק העבודות יבדקו כיצד אתם מעבירים את המסר בצורה נכונה, כיצד אתם מוכרים באמצעות מודעות פרסומיות ועוד אין ספור פרמטרים שנלמדים במסלולי לימודי גרפיקאים. תוכלו לראות בהרחבה שיעורי וידאו שהכנו במיוחד בשבילכם מה זה בכלל גרפיקה ממוחשבת ומה לומדים במסלולי לימוד של קורסים גרפיקאים מקצועיים בישראל.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

מסלולי הלימודים בגרפיקה ממוחשבת

במסגרת לימודי גרפיקאים תלמדו את תורת הגרפיקה והחוקים לעיצוב גרפיקה נכונה, נושאי העיצוב יתחילו בבניית גרפיקה עם קומפוזיציה נכונה, כיצד לסדר אלמנטים ונושאים לעמוד או למודעה שאתם מעצבים, כיצד לעבוד עם צבעים נכונים בהתאם לקהל היעד שאליו אתם מעצבים, מהו קהל יעד קונה ומהו קהל צעיר או בוגר, לכל קהל יעד צריך לפנות בצורה כזו או אחרת כדי לדבר ללב של הצופים שהם קהל היעד שלנו, מסלולי לימודי גרפיקאים כוללים אין ספור תרגילים ועבודות גרפיות כדי להטמיע את החומר הנלמד בצורה נכונה. הלימודים כוללים הטעמת חוקי הגרפיקה בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי, התוכנות הנם: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין.

תוכנות הגרפיות כלי העבודה של הגרפיקאים

לאחר שלמדתם את נושאי העיצוב מתחיל שלב ההטמעה, כלי העבודה של הגרפיקאים הם אך ורק התוכנות הגרפיות של חברת אדובי, לכל תוכנה יש תפקיד אחר במלאכת הגרפיקה ממוחשבת, פוטושופ תאפשר לכם לעצב עם תמונות שעברו עיבוד גרפי, אילוסטרייטור התוכנה עובדת עם קווים וצורות ומתאימה יותר לבניית תהליכי מיתוג ותדמית לעסקים, אינדיזיין תפקידה לעצב חוברות וספרים, השילוב בין 3 התוכנות יוצר את כל העבודה של הגרפיקאים, רוב העבודות בגרפיקה מורכבות מכל התוכנות הגרפיות כי כל תוכנה גרפית אחראית על חלקים בעיצוב, לרוב אף תוכנה לא יכולה לעשות את הכל, תיק העבודות שלכם יהיה עבודות בגרפיקה שתעשו וצריך להביע שליטה מלאה לכל תקופת הלימודים על ידי תרגול בתוכנות הגרפיקה כדי לעבוד מהר.

שיעורי בית ומטלות גרפיות – ללמוד לעבוד בגרפיקה בצורה מקצועית

במהלך הלימודים המורים שלכם יעבדו איתכם על תיק העבודות שלכם, אחד הסודות להצלחה בתיק העבודות בצורה טובה ומעולה זה שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות, ככל שאתם יודעים איך התוכנות עובדות תוכלו להפגין יצירתיות בעיצוב הגרפי, הסוד הוא אך ורק תרגול רב, אין קסמים מי שמתרגל הרבה מצליח בלימודים לעשות עבודות עיצוביות יפות, אבל מי שבאמת מחובר לעולם הגרפיקה ימצא בתוכנה חוויה מדהימה במיוחד שאתם מתחילים לראות שאתם מבינים מה אתם עושים, השילוב בין הפקודות הוא אין סופי ואפשר להגיע לאותו סגנון עיצוב ממספר דרכים שונות, הגרפיקאים מאמצים כל אחד שיטות עבודה משלו כך שגם אתם לאחר שתבינו את החומר בצורה טובה תוכלו לאמץ שיטת עבודה קצרה ונוחה.

אפשרויות עבודה בתחום הגרפיקה ממוחשבת

כמו שאמרנו קודם אם בעבר רוב הגרפיקאים לאחר סיום הלימודים היו פונים לעולם הדפוס היום עולם זה השתנה לגמרי, נוכל לראות גרפיקאים שעובדים לתחום האירועים וההפקות, תחומי קידום מכירות לרשתות החברתיות שהוליד מקצוע חדש משרדי פרסום אינטרנטיים, שיווק ומכירות לאפליקציות, היייטק – עיצוב והכנת גרפיקות לעולם עיצוב אתרי אינטרנט, עולם האופנה – נוכל לראות גרפיקאים שנותנים שירותי גרפיקה לתחום האופנה החל מהכנת עיטורים גרפיים ועד לעבודה משותפת בתחום. הגרפיקה בהחלט נחשב לתחום רווחי כי דווקא בתקופות של מיתון בשוק הגרפיקאים מבוקשים יותר כי כל העסקים צריכים לשווק יותר כדי לשרוד בתקופות קשות, אז אם אתם עדיין מהססים ואוהבים את תחום הגרפיקה, השוק מחכה לכם בזרועות פתוחות

אולי יעניין אתכם גם:

קידום אתרים בגוגל

חייגו עכשיו