עיצוב וחווית משתמש

בניית אתר מזווית קידום אתרים אורגני

בניית אתר אינטרנט

מתכוננים לבנות אתר? כדי להשיג חשיפה מקסימלית לאתר שלכם, האתר חייב להיות מותאם לדרישות של גוגל. אתר מותאם יתקדם בצורה מהירה ויציבה יותר בקידום אורגני.

אז מה בעצם הדרישות של גוגל לבניית אתר?

גוגל מפתחת בשנתיים האחרונות יכולת בינה מלאכותית מרשימה ומצליחה לנתח היטב את חוויית הגולשים באתר כמו גם את התאמת האתר למציאות החדשה של הרשתות החברתיות ושל התאמת האתר לכל סוגי המכשירים. הדרישות המלאות של גוגל עונה על מאות נושאים ותתי נושאים שיש לבדוק בבניית האתר, אך ישנם כמה מרכזיים: מהירות טעינת האתר, התאמת האתר לכל המכשירים, נוחות גלישה ולסיום התאמה מושלמת ברמת התוכן.

מהירות

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

אחרי שעברנו כמובן את הברור מאליו קודי META TAG  לסוגיהם, בשלב הראשון גוגל יבדוק את נוחות הגלישה. האם גולש שילחץ על הקישור ייהנה מהגלישה? האם האתר נטען במהירות גבוהה בכל מכשיר? האם יש בו עודף קוד תכנות שמאט אותו? האם יש תמונות כבדות? קודים שרצים ברקע שגורמים גוגל להוריד את דירוג מהירות האתר? אתר מהיר הוא הבסיס לחוויית המשתמש, הדפים חייבים להטען הכי מהר שאפשר. ישנם אתרים רבים בהם תוכלו לבדוק את מהירות הטעינה של האתר שלכם לדוגמא: https://testmysite.thinkwithgoogle.com/  באתר זה תוכלו לקבל ציון למידת הטעינה של אתרכם.

נוחות

הגולש נכנס? הטעינה מהירה? מעולה! זה הזמן לוודא שחוויית המשתמש שלכם באתר היא חוויה טובה, שהגולש יכול למצוא את מבוקשו מהר ככל האפשר, שיש לכם כותרות ברורות ונראות היטב, שהטלפון שלכם נגיש, שהתפריט ממוקם בצורה בולטת, שיש מקום להשאיר פרטים. אתר מסורבל ולא ברור גם אם הוא מרשים חיצונית יעייף את הגולשים ולא יניע אותם לפעולה. בדף הבא תוכלו לבדוק האם האתר מתאים לכל סוגי המכשירים ולקבל ציון מגוגל בכבודו ובעצמו: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=iw

התאמה מדויקת למילות מפתח מבוקשות

הדבר המרכזי, הלב של הקידום בגוגל הוא התאמה מלאה של החיפוש לתוכן. התוכן שלכם חייב להיות מותאם ומפורט בדיוק לפי הצרכים של הלקוח, הוסיפו תמונות שימשכו את תשומת הלב של הלקוח, הראו מכתבי תודה, הציגו את מילות המפתח המדויקת שהוא חיפש בכותרות הראשיות, בכותרות המשנה ובטקסט האלטרנטיבי על התמונות. במידה ואתם יכולים להוסיף סרטון מיוטיוב שייתן ערך מוסף לתוכן של הדף עבור הגולש, חשוב לקשר בין אתר האינטרנט ליוטיוב, זה גם מגדיל את זמן השהייה והעניין של הלקוח, גם מעצים את השליטה שלכם ברשת בעיני גוגל וגם מוסיף ערך לגולש שמקבל מידע מוחשי בסרטון שלא היה יכול לקבל במילים בלבד.

בניית אתרי וורדפרס המותאמים לקידום אורגני דורשת מעורבות בתכנון ופיתוח אסטרטגיית קידום בעזרת חברה לקידום אתרים בגוגל כבר בשלב בחירת מערכת הניהול לאתר ושרת האחסון. לתוצאות מקסימליות חשוב לקבל ליווי כבר משלבים אלו.