אינטרנט

כיצד מערכת ברודקאסט יכולה לעזור לכם עם קידום עסקים מקומיים

ברודקאסט

כל עסק חייב להשקיע בשיווק על מנת למתג את העסק, למשוך לקוחות חדשים או לחזק את הקשר עם לקוחות קיימים בעזרת מערכות שונות כמו ברודקאסט. כל עסק משקיע במאמצי שיווק אלו או אחרים, ההבדל בין העסקים מתבטא בתקציבי השיווק וערוצי השיווק שהם בוחרים אך בסופו של דבר כולם צריכים את השיווק. אחד מערוצי השיווק אשר יכולים להתאים לכל העסקים היא רשת האינטרנט והרשתות החברתיות הפועלות בו. עסקים מקומיים יכולים להיעזר מאוד ברשת האינטרנט ובעזרתה להגיע לקהלים חדשים ולבצע מכירות.

מערכת ברודקאסט

קידום עסקים מקומיים באינטרנט הוא קצת יותר מורכב מפתיחת דף פייסבוק. הוא דורש אפיון של העסק ולקוחותיו ולאחר מכן בניית קמפיינים ויז׳ואלים, דפי נחיתה, התקשרות מול הלקוחות ועוד. לצורך הדוגמה בניית קמפיין עם דף נחיתה דורשת מעצבים ובוני אתרים באינטנרט, דבר אשר הופך להוצאה יקרה במיוחד כאשר קמפיינים הם עניין שבשגרה. זוהי בדיוק הנקודה בה מערכת ברודקאסט מתגייסת לעזרתכם והופכת את כל התהליך ליותר פשוט. לפני שנסביר לכם יותר על המערכת חשוב שנדגיש שבזכות המערכת אתם יכולים להימנע מהעלויות הגבוהות וליצור את כל הקמפיינים בעצמכם.

מערכת ברודקאסט מציגה עבורכם תבניות מוכנות אליהן רק דרוש להזין את התוכן הרלוונטי, כל אחד יכול בקלי קלות להתאים את התבניות לצרכים שלו. הקמפיינים של המערכת יכולים לעזור לעסקים מקומיים לנהל את פעילותם ברשת ובסופו של דבר לייצר מכירות. למשל תוכלו ליצור קמפיינים של מבצעים לכבוד החגים לכלל הלקוחות או קמפיינים עם הטבות לכבוד יום הולדת של לקוח. המערכת מסייעת לכם לנהל שיווק אישי בצורה סיסטמטית פשוטה וקלה. כל מה שצריך זה לבחור את התבנית המתאימה מתוך מאגר גדול ומתחדש של תבניות. התבניות ניתנות לעריכה ועיצוב.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

על מנת לייעל את העבודה המערכת מציגה לכם לוח שנה המאפשר לתזמן את הקמפיינים ולנהל פעילות שיווקית קלנדרית. כל עסק בהתאם לתחום העיסוק שלו יכול לבצע קידום מכירות קלנדרי. לדוגמה סוכנות נסיעות יכולה לצאת במבצעים לקראת החופשות; חנות לכלי בית ומתנות יכולה להציע מבצעים לכבוד חג הפסח; חנות פרחים יכולה להציע קופונים ליום האישה הבינלאומי… בעזרת הסינכרון בין עורך הקמפיינים ללוח השנה לא תפספסו שום מועד ותועלו לתכנן הכל קדימה.

עסקים מקומיים יכולים להפיק תועלת רבה ממערכת רישום העסקים המקומיים של גוגל. זוהי מערכת המוטמעת במנוע החיפוש של גוגל ומאפשרת לעסקים מקומיים לקבל את תשומת לב הגולש בצורה בולטת עם כל הפרטים הדרושים על מנת להגיע אל העסק או ליצור איתו קשר. מומלץ מאוד להשתמש במערכת זו או אולי המילה חובה היא יותר מתאימה כאן. מערכת ברודקאסט מסונכרנת עם אינדקס העסקים המקומיים של גוגל ומאפשרת לכם להגדיר את פרטי העסק שלכם בלחיצת כפתור.

עסקים הנרשמים בגוגל נהנים מחשיפה גדולה יותר ולקהל לקוחות ממוקד יותר. אינדקס העסקים המקומיים של גוגל הוא הרבה יותר מרישום טכני של פרטים בסיסיים, הוא מאפשר לגולש לקבל חוויה של אתר אינטרנט אישי עבור העסק אפילו אם לעסק אין אתר; אפילו ניתן לקבל נתונים סטיסטיים מגוגל ממש כאילו יש לכם אתר.