אינטרנט

פיתוח אפליקציות סוגים ומחירים 2022

בכדי לפתח אפליקציה שתניב רווח ובאמת תיתן חווית משתמש ברמה הכי גבוהה ללקוחות שלכם כדאי שנכיר ונדע את הטכנולוגיות השונות לפיתוח אפליקציות.

אפליקציה מסוג ריאקט נתיב 

בראש ובראשונה יש לנו את סוג האפליקציה ריאקט נתיב NATIVE REACT בסוג הזה של האפליקציה נזכה לחווית המשתמש הטובה ביותר. 

מחיר פיתוח אפליקציה מסוג ריאקט נתיב יהיו בדרך כלל היקרות ביותר והסיבות לכך הם ברורות, האפליקציה צריכה להבנות לאייפון ולאנדרואיד בנפרד, זתומרת, לפתח אפליקציה נפרדת לכל פלטפורמה. ועם כל זאת יש לזכור שכל שינוי עתידי שתרצו לעשות העבודה תצטרך להיות כפולה כך שתמיד העלויות יהיו גבוהות יותר.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
אפשר גם בטלפון: 052-9787219

בנוסף באפליקציה מסוג ריאקט נתיב תיתן חוויה טובה יותר ללקוחות שלכם האפליקציה תוכל להיטען במהירות ולעיתים גם ללא שימוש כלל באינטרנט. המון יזמים רוצים לבנות את האפליקציה הראשונה שלהם בריאקט נתיב, אך בכדי לחסוך כסף יוכלו להתפשר על אפליקציה היברידית.

אפליקציה היברידית 

מחיר לפיתוח אפליקציה היברידית היא זולה בהרבה יותר משאר הסוגים השונים, אך מה היא באמת כוללת ובמה היא שונה ? נתחיל מכך שאפליקציה היברדית מחייבת את המשתמשים שלה בשימוש באינטרנט, כדי שהמשתמש יוכל לבצע פעולות או אפילו לשחק באפליקציה הוא יהיה חייב מקור אינטרנט זמין כל הזמן. היתרון הבולט של האפליקציה ההיברידית היא שאם פיתחתם את האפליקציה היא תתאים גם לאייפון וגם למכשירי אנדרואיד, לא צריך לפתח אפליקציה נפרדת לכל פלטפורמה מה שחוסך עלויות וזמן.

פיתוח אפליקציות מחיר סופי

לאחר שהחלטתם על איזה סוג אפליקציה אתם הולכים לבנות את הרעיון שלכם, עכשיו נשאר לעשות איפיון מסודר ומקצועי שיסביר בפירוט מה תכלול האפליקציה, לאחר מכן תוכלו לשלוח את האפיון לחברות שונות ולקבל הצעות מחיר מדוייקות כדי לפתח את האפליקציה. ההמלצה שלנו היא להמשיך קודם לשלב העיצוב של האפליקציה ורק אז לבחור חברה מתאימה לפיתוח האפליקציה. בדרך כלל העלות לפיתוח אפליקציה יכולה להתחיל מ 10,000 ₪ תלוי בסוג ובמורכבות שלה.

מאחלים המון הצלחה צוות Webitnow  בניית אתרים ואפליקציות.